2025. május 4. | vasárnap | Mónika, Flórián nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 

Budapesti koncerttel és új dallal búcsúztatja az óévet a DS

December 27-én Budapesten a Pontban évzáró akusztikus koncertet ad a Dirty Slippers, valamint megérkezett egy új dal is!

A gyulai Dirty Slippers zenekar nem tétlenkedett ebben az évben sem, végigturnézták az országot előbb teljes zenekarral, majd az ősz beköszöntével elindították az akusztikus országjárásukat is, trió felállásban. Mondanunk sem kell, a zenekar terve beigazolódott, a 2015-ös Múzsa nagylemez dalai ülnek egyaránt a tombolós fesztivál bulikon és az ülős helyszíneken is. 

A zenekar Budapesten, december 27-én este nyolc órától a Pont klubban zárja az évet, a Fogas házban. A banda tagjai várnak mindenkit  erre az eseményre, hiszen ígéretük szerint a közönség etáncolhatja velük a karácsonyi menüt. Ne tévesszen meg senkit az akusztikus jelző, ettől függetlenül tempós, együtténeklős dalokkal készül a Dirty Slippers.

Nemrégiben mutatta be a Petőfi Rádió a zenekar Múzsa című nagylemezéről az utolsó "single" dalt, a "Már nem" címút. A dal a napokban került fel a világhálóra is, így mindenki hozzáférhet most már. A zenekar akusztikus szerezménye, mely kiegészül Dávid István folklór-hegedűművész játékával. A dal producere ezúttal is a londoni George Shilling volt, akivel a zenekar 2009 óta dolgozik együtt. Shilling olyan világsztárok hangmérnöke és producere, mint az Oasis, Mike Oldfield, a Texas vagy a Blur.

 
A dal ezen a linken meghallgatható: 

[2016.12.27.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Gyors kölcsön alacsony kamatlábbal minde szolgáltatás [2025.05.01.]
Valódi online hitel minden rászorulónak egyéb [2025.04.21.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Tobias Sammet elvarázsolt kastélyában elveszve - Avantasia koncerten jártunk és imádtuk
Ápri...

Esprit D'Air - Híd a japán és a nyugati hangzásvilág között
Április 23-án adott koncertet...

Felejthetetlen este Amerika nagyágyúival
Sör, whisky és heavy metal az Akváriumban - Airbourne koncerten jártunk
Alex Skolnick elvarázsolt minket jazz triójával
beszámolók még