2024. július 2. | kedd | Ottó nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Avril Lavigne igen, Timbarlakenek nem sikerült az MTV gálán színpadra lépnie

Csütörtökön este Münchenben fergeteges show keretében átadták az MTV Europe zenei elismeréseit. A tizennegyedszer kiosztott díjakat 65 millió néző szavazatai alapján ítélték oda. A ceremóniáról a kanadai énekesnő, Avril Lavigne...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2007.11.02.
Utolsó hozzászólás: 2007.11.04.
Hozzászólások: [12.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

gabor004 2007.11.04. 08:34 • [12]
Köszönöm Zsuzsa! Ez tényleg részletes válasz volt! Így már tudok mindent! Mégegyszer köszönöm! Üdv, Gábor
Zsuzsa_ 2007.11.03. 22:25 • [11]
Kedves gabor004!
Amy Whitehouse kissé ittasnak bizonyult, ezért a megnyilvánulása nem volt teljesértékű, sőt.
A 30stm pedig egy amerikai rockcsapat, az énekes Jared Leto, aki hollywoodi színész, többek közt szerepelt: a Fight Club-ban (Harcosok Klubja, a szőke srác, akinek arcát Brad Pitt/Edward Norton felismerhetetlenre veri), az Alexander-ben ő játssza Nagy Sándor (férfi)szerelmét, a Prefontaine-ban(Harc a másodpercekért) a legendás futót alakítja, a Lord of War-ban (Fegyvernepper) pedig Nicolas Cage színésztársa.
Üdv. Zsuzsa
2007.11.03. 22:18 • [10]
(kimoderált hozzászólás)
gabor004 2007.11.03. 13:03 • [9]
Úgy érzem én vagyok az egyetlen, aki nem látta! :-)
Tabiz 2007.11.03. 11:53 • [8]
Nekem is nagyon tetszett az MTV zenei gála műsora.Szép látvány volt az előadás és a zene.
Pancsabi 2007.11.03. 11:25 • [7]
Hogy milyen volt a gála? Egyszerűen SZUPER! :))) Mivel Ákos nyert! Az ő zenéje az életem fele. :)
gabor004 2007.11.03. 11:03 • [6]
Én nagyon kedvelem a Muse zenéjét, bár őszíntén szólva meglepődtem, amikor olvastam az összefoglalót a díjátadásról, mert a nemrég hazánkban koncertező csapatról nem egy ismerősöm mondta, hogy a koncertjük egy nagy kalap kakával volt egyenlő. Ezt egy Muse-rajongó szájából érdekes volt hallanom! :-) Ezért is volt irónikus számomra, hogy az élőben legjobban teljesítő csapat Ők lettek. De azért én örülök a díjnak!
A Tokio Hotelről jobb inkább nem is beszélni. Még hogy nemzetközi siker? Vicc...

A 30stm nem ismerem. Viszont lenne egy kérdésem: Miért volt gáz Amy Winehouse megnyílvánulása?
marilyn 2007.11.02. 23:15 • [5]
csoki! a muse, a 30stm. és természetesen ÁKOS győzelmének nagyon örültem :) a tokio hotel halál gáz, nem értem, h mért foglalkozik velük egyáltalán a sajtó, nemhogy az mtv... áh. avril is hasonlóan gagyi, 1 díj is bőven sok lett volna neki. na mind1.
Péter29 2007.11.02. 21:20 • [4]
Nekem is nagyon tetszett az MTV zenei gála műsora, roppant jó főleg amiért Avril Lavigne 2 díjjal ment haza, szép látvány volt az előadás a zene.
sötétke 2007.11.02. 19:58 • [3]
Szerintem nagyábol a díjak jól lettek kiosztva bár a Muse helytt kahatta volna más a legjobb élő előadó díjat.Én személyszerint nagyon kedvelem Avrilt szóval neki csak gratulálni tudnék.Ja és Amy Winehouse szerintem megérdemelte a díjat de amikor átvette az kicsit gáz volt.Kicsit szomorú voltam amikor ákos megkapta a díjat de azért megérdemelte. :( De a legsokkolobb számomra az volt hogy a tokio hotel díjat kapott.
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.29.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.26.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Sting újra Budapesten lépett fel, de a "mesterkurzus" elmaradt
A tizenhétszeres Grammy-díjas...

Yungblud felrobbantotta a Parkot
Visszatért hozzánk Yungblud, a tavalyi Szigetes fellépése...

Megnéztük a Total Dance Cabrio fesztivált a Budapest Parkban - képekkel
Szárnyaltunk az A38 hajón a Winger koncerjén
Corey Taylor jött, látott, zúzott, győzött
10 éves lett a Mamma Mia! musical a Madách Színházban - képriport
Megnéztük az 80s Disco Retro Festivalt a Budapest Parkban - képekkel
beszámolók még