2024. május 27. | hétfő | Hella nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Tagkereső

ZENEKAR ALAPíTÁS!!

Szólógitárost, basszusgitárost DOBOST és BILLENTYŰST keresünk zenekar alapításhoz!!! Rock, Funky, Blues,...

Témaindítás: 2008.01.04.
Utolsó hozzászólás: 2011.08.16.
Hozzászólások: [90.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

a joe 2010.10.18. 15:25 • [80]
Gitárost vagy billentyűst keresek duó felálláshoz (én énekes-gitáros vagyok) klubokat, bulikat megcélozva, válogatva az elmúlt 50 év legjobb dalaiból, stílusbeli kötöttségek nélkül (nem sramli és nem ingyen). Elsősorban baranyaiak, vagy dél-dunántúliak jelentkezését várom.
peldauljoe@gmail.com
Joeint 2010.10.14. 11:48 • [79]
Újonnan alakult zenekar keres basszusgitárost, hegedűst, nagybőgőst! Az alapkoncepció egy jazz-rap, folk-rap formáció, sok énekkel! De szinte bármilyen ötlet belefér! Nyitottak vagyunk! Ha bármilyen kérdésed van, írj! Egyéb hangszereseket, vokálosok jelentkezését is szívesen várjuk!
Írj e-mailt: jjoeint@freemail.hu
Z. Kiss 2010.09.07. 19:09 • [78]
Hello!

Egy Budapesten alakulóban lévő zenekar keresi basszerosát, és férfi énekesét.
Eddig van: dob, és gitár. A stílus hardrock-hoz közelítene, de persze jöhet minden ami jó!
Életkor igazából mindegy csak 16+ legyen. Mi 21, és 18 évesek vagyunk.
Van egy két feldolgozás már, és saját számokat is elkezdtünk, bár 2en ezt eléggé nehéz, úgyhogy minél előbb várjuk vállalkozó szellemű, kreatív, és kellő képen elkötelezett új tagokat!:)
Üdv!

Elérhetőség: kovacsdavo@gmail.com
toth.andrasm 2010.09.05. 13:29 • [77]
Az Empress énekese dalszerző társat keres.
Az Empress szólógitáros, basszusgitáros és dobos posztra keres tagokat.

Tel: +36 20 3975308
demo: http://www.goodday.hu
Senshi 2010.08.28. 12:38 • [76]
Sziasztok!
Egy zenekart szeretnék alapítani! Akit érdekel írjon a senshisblog@citromail.hu címen és ott mindent bővebben kifejtem!
Főbb információk:
Helyszín: B.A.Z megye Csobád
Műfaj: Pop, Rock (igazán még nincs eldöntve)
Milyen tagok jelentkezését várom?: dobos, basszus és akusztikus gitárost, énekest,
Korhatár: 13-14
country boy 2010.08.08. 14:58 • [75]
Sziasztok!
Alakulóban lévő monori blues/rock'n'roll/boogie zenekar keresi billentyűsét-az a legkisebb baj, ha az ének is jól megy! ;)
Igazság szerint már rég óta játszunk együtt különböző felállásokban, legutóbbi produkciónkból egy jelenet: http://www.youtube.com/watch?v=BdKMlqrYgvc
Terveink közt szerepel Muddy Waters, Howlin' Wolf, Koko Taylor számait játszani...de még sok egyebet...J.L. Hooker? J.J. Cale? Bármikor!
Eddigi felállás: 2 gitár, basszus, dob, szájharmonika és talán szaxofon is!No meg egy női és egy férfi hang.
(A próbatermünkben van egy páncéltőkés zongora)(átlagéletkor kb. 20 év...)(rendszeres fellépésünk van minden hónap utolsó hétvégéjén Monoron)(stb.)
Ha érdekel: balogh.gyula555@gmail.com, 20/962-05-72.
innovativ 2010.05.22. 17:20 • [74]
Sziasztok!

Kísérleti hangzású együttes alapításához keresnék vállalkozó szellemű ifjakat. Főleg az elektronikus zenei hangzások érdekelnek, amiben van egy csekély tapasztalatom, mivel amatőr elektronikus zenei producer vagyok.
Tudok énekelni, és gitározni.
Itt egy kis demonstráció, hogy kb. miben gondolkodok:
http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/djfear89/uploads/Zene0001.mp3
Persze ez még változhat meg javulhat is, csak gondoltam linkelek ide valamit, hogy nem a levegőbe beszélek (írok).
Ha érdekel a dolog, akkor írj a fear198905@gmail.com ra
vagy vegyél fel msn en:
oliver1989@freemail.hu
sziget.hu 2010.05.22. 12:56 • [73]
Sziget hetijegy féláron! Hazamenős 23500 Ft, ottalvós 27500 Ft! Ha legalább ketten jelentkeztek, Nivea naptejet kaptok ajándékba! Ha érdekel írj e-mailt május 30-ig a timee111@citromail.hu-ra. A kedvezmény akkor vehető igénybe, ha elmúltál 17 éves és van érvényes diákigazolványod.
ZeeRebel 2010.05.21. 14:26 • [72]
Csákány! Budapesti 20 éves basszusgitáros vagyok. Szeretnék egy állat Rock and Roll bandába belépni! Háttérvokálban mindenképp, talán 1-2 számban rendes vokálban is benne lennék. Nem csak hobbyként fogom föl a Rock and Rollt, hanem mint életcélként... E-mail:Zsohammer@gmail.hu, msn:Zsohammer@hotmail.com
zigi3131 2010.05.11. 15:59 • [71]
Nézzétek meg mit találtam :)
http://book.hu/cd-lemezek
Egyik kedvencem, nekem nagyon bejött a zenéje :)...
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 7 8 9 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás » rendezvények [2024.05.26.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás » próbaterem [2024.05.23.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Április utolsó napja idén...

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
beszámolók még