2024. június 9. | vasárnap | Félix nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Legnépszerűbb musicalszínész: Megvan a döntősök névsora!

Éjfélkor lezárult a szavazás, tehát az addig beérkezett szavazatokat vettük figyelembe, s ez alapján végre kiderült, hogy a szerkesztőségünk által meghatározott 5 musicalszínészhez melyik 10 név csatlakozik, hogy megmérkőzzön a...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.03.13.
Utolsó hozzászólás: 2008.03.18.
Hozzászólások: [52.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

NF 2008.03.18. 13:32 • [42]
Torzomborznak: E.G. végig az élmezőnyben volt (3. helyről indult) és egyedüliként azok közül, akiket a "nép" szavazott be! Ez egy pillanatnyi népszerűségi mutató (és jól kampányoló rajongók számossága), nem kell mindjárt tisztességtelenséggel vádolni egymást, noha biztosan akad egy-két túlbuzgó önkéntes, de ez igaz lehet bármelyik "táborra"... A magam részéről nagyon örülök, hogy nem a papírforma jött be. Aki látta (a média által egyébként agyonhallgatott) Vámpírok bálja c. musicalt, tudja, hogy E.G. fantasztikusan tehetséges, kivételes hangú énekes és bizony ebben a listában a helye, méghozzá elöl!!! Mondom ezt én, aki EGYSZER szavaztam, sok musicalt láttam/hallottam és a többi művészről is jó véleménnyel vagyok.
pikk 2008.03.18. 13:31 • [41]
Amíg a fórum szerkesztői nem gondoskodnak, az egy fórumtag egy szavazat korlátozásról, addig a "magyaros" megoldások érvényesülnek, ahol a "becsület"-nek már nem osztanak kártyát.
tiffany 2008.03.18. 13:29 • [40]
Sziasztok!
SZERINTEM SENKIT NEM KÉNE KIZÁRNI (LEHET, HOGY ÍGY TÖBBEN IS LEKERÜLNÉNEK A LISTÁRÓL), EGYSZERŰEN ÁT KÉNE SZÁMOLNI A SZABVAZATOKAT ÚGY, HOGY EGY IP CÍMRŐL CSAK EGY LEGYEN ÉRVÉNYES ...Már ha nem így van beállítva eredetileg a gép....) LEHET HOGY VALAKI TELJESEN JÓHISZEMŰEN SZAVAZOTT TÖBBSZÖR, ÉS ENGEDTE A GÉP...) kis többletmunka, de így legalább aránylag tisztességes lenne.... (de ezek a szavazósdik sosem lehetnek tisztességesek, pl,. mobilról is lehet akárháynszor szavazni a TV műsorokra, nem?)
art-tur 2008.03.18. 13:27 • [39]
Bocsass meg,de ez egy szavazas volt arrol,hogy neked ki a kedvenced,kit tartol a legjobbnak-nem pedig verseny arrol,hogy hanyan tudnak a te keresedre,a te kedvencedre szavazni.De nem akarok vitatkozni.Ebben az ertelemben,nyugodtan szavazhattam volna negyvenszer-ugyanis negyven gephez ferhetnek hozza-de akkor hol marad a becsulet?
timcsi02 2008.03.18. 12:20 • [38]
Szia!

Próbálj már meg egy gépről többször szavazni. Ha Neked nem megy miből gondolod, hogy EG rajongóinak sikerül?????
Az teljesen kizárt, hogy a rajongótábora mozgósította magát? Mert, hogy ez történt!!!!!! És igen, egy napon belül. Nagyon szép eredmény!!!!
Amúgy a szavazás valódiságáról a lap szerkesztői tudnának nyilatkozni.
Előzmény: art-tur • 2008.03.18. 12:06 • [37] • Előzménykövetés 
art-tur 2008.03.18. 12:06 • [37]
Ez falhaborito!
Nem eleg,hogy csalasrol van szo-de meg meg is irjak.
Nincs itt mar tisztesseg!Remelem kizarjak a csalokat!
Csak annyit mondok,mindenkinek mas a kedvenc.Miert nem lehet elfogadni?
Előzmény: SH1 • 2008.03.18. 11:30 • [36] • Előzménykövetés 
SH1 2008.03.18. 11:30 • [36]
E. G. fórumán le is írják a rajongói, hogy többször is szavaztak egy gépről. Ennyit erről.
torzomborz 2008.03.18. 11:28 • [35]
Kedves "versenylebonyolítok"!
Nagyon nagy kérés lenne,hogy egyszer valami ebben az országban
tisztán,megbuherálás nélkül follyon le?! Így lassan elmegy a kedvünk az egésztől!!!!!!!!!
Semmi gond nem lenne,ha mondjuk végig az élmezőnyben lett volna E.Géza,de,így,
ripsz-ropsz megelőzni Bereczkit,Mészárost,Dolhait,háááát gratulálok!!!
SH1 2008.03.18. 10:53 • [34]
Kedves Zene.hu!
Lehet, hogy érdemes lenne kicsit ránézni a szavazásra, mert túl gyanús az, hogy az utolsó nap alatt jöjjön fel vk ilyen magas mértékben. Az arányokat, hogy 100 vagy 1000 szavazókról van szó, nem tudom, de tekintve, hogy ÁLLÍTÓLAG egy számítógépről egyszer lehet szavazni, nem lehet valós a hirtelen megugrás.
amoly 2008.03.18. 09:30 • [33]
Engem mar nem is erdekel ez a dolog.Akire en szavaztam,ugysem lehet gyoztes.Igy nem.De szerencsere,nincs is szugsege arra,hogy igy szerezze meg a 'legjobb" cimet.
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 5 6 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.09.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.07.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még