2024. június 5. | szerda | Fatime nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

Régi Rock-Led Zeppelin stb.

Írjátok ide a véleményeteket a mai és a régebbi rockbandákról.

Témaindítás: 2006.01.15.
Utolsó hozzászólás: 2006.11.17.
Hozzászólások: [12.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Borzosfej 2006.11.17. 20:26 • [12]
Nálam három muzsika szól: blues rock jazz van mozart és liszt ferenc lemezem is... de ritkán hallgatok komoly zenét.
Borzosfej 2006.11.17. 20:24 • [11]
Kedves reinhard !Mozartot és Bachot nem lehet össze hasonlítani mert külön zenei korszak.Bár biztos vagyok benne hogy máma vannak olyanok akik két billentyűt játszanak egész nap.
Borzosfej 2006.11.17. 20:21 • [10]
Voltál Eric clapton Koncerten?
Borzosfej 2006.11.17. 20:14 • [9]
Jimmy Page !Mi egy hullámhoszzon vagyunk.Cib bank.Jimy Hendrix nagy kedvencem pl.
Borzosfej 2006.11.13. 14:43 • [8]
IFJABB Zappa róla még nem hallottam.
Borzosfej 2006.10.29. 12:54 • [7]
Szerintem még a műfajokat se ismerik.Csak üvöltöznek,meg rock rock rock, de gőzük sincs mi az a rock.
Jimmy Page 2006.10.14. 10:15 • [6]
Az az igazság hogy nemis tudnak. Gondoljj pl. a Green Day-re-marhára ismertek pedig igazából egy szar a zenéjük. Gitársoloról meg álmodni sem tudnak, nemtudnak azok semmit. Aki meg tud azok meg ált. nemvalami hiresek. Most, mert manapság elég kevés jo gitáros van aki ismert lenne. De persze ottvan pl: Steve Vai, ifjabb Zappa, Satriani meg azé még vannak de ha mész az utcán és megkérdezel 10 embert ha szerencséd van talán 1 ismeri őket. Viszont a greendayt 10-ből 9 ismeri legalább. Ez van. Kulturális hanyatlás.
Borzosfej 2006.10.13. 18:28 • [5]
Ma túlságosana keménységre gondolnaka zenészek a helyett ,hogy tele lenne egy kis spiritusszal.Jó gitár szólókat nem hallani csak a bömbölést, nem is biztos , hogy nem akarnak jó gitár szólót, lehet hogy nem is tudnak jó gitár szólót.
Jimmy Page 2006.01.17. 15:21 • [4]
Azért írtam h. "régi" mert manapság már sztem elég kevés igényes rockcsapat van :(...sajnos.... ma már egy csomó igénytelen lecsó szarság van és baromira kevés az igényes. (szerintem) Nemtom de én a Green Day-t például nembírom nagyon. Na érted..
reinhard 2006.01.15. 16:41 • [3]
Ja! Természetesen, Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Uriah Heep..........Metallica, Motörhead, AC-DC, ........P.Mobil, P-Box, Omen, stb........Tankcsapda, de minek sorolom, hisz mindenki tudja! /?/
Előzmény: reinhard • 2006.01.15. 16:39 • [2] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még