2024. május 4. | szombat | Mónika, Flórián nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Esett az eső Madonna koncertjén, de így is fergeteges volt

Ferihegyre magángép hozta az énekesnőt. Madonna a repülőtérről egyenesen a koncert helyszínére ment, ahol szinte azonnal próbálni kezdett. A fellépése jókora késéssel, tíz óra előtt kezdődött.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.08.23.
Utolsó hozzászólás: 2009.08.24.
Hozzászólások: [9.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Noncsa 2009.08.24. 10:42 • [9]
Én is ott voltam, köszönhetem kedvenc unokanővéremnek, hogy elvitt magával. Számomra is nagy élmény volt, nagyon tetszett!!! Igaz, mi a bronzban voltunk, szinte csak a kivetítőn tudtuk nézni, mert onnan nagyon picike volt a színpadon Madonna, meg mindenki, de így is nagyon jól éreztem magam!
A cikk viszont nem igazán pontos, ugyanis mi fél 9-kor mentünk be, és Paul Oakenfold olyan 21 óra előtt 10 perccel kezdte a műsorát és 21 óra 20-25 perc körül hagyta abba. És Madonna sem jött ki 22 óra előtt pár perccel, hanem csak 22 óra 05 perckor kb. A helyszínen tartózkodó kolléga órája vagy késett, vagy nem figyelt eléggé...
Én egyátalán nem voltam ideges, lehetett rá számítani, hogy nem lép fel pontosan. De szerintem ez már senkit nem érdekelt, mikor megjelent, mert szenzációs koncertet adott!!!
Attila18 2009.08.23. 23:48 • [8]
egybként Freddie Mercury is playbackelt nem is egyszer, azon miért nem lovagol senki?Le lehetne már szállni Madonnáról a nagyokosoknak!
Attila18 2009.08.23. 23:20 • [7]
Presser Gábor ilyet szólt a TV-ben hogy Madonna 60éves korára talán megtanul jól énekelni!Nahát, gondoltam, jobban énekel mint te hülye buzi!Az nem éneklés szerintem amit a Presser csinál. De lehetett rá számítani, hogy valami nagyokos megkritizálja. Én imádom Madonna hangját, nem tud senki se olyat mondani akit szívesebben hallgatnék.
Rockxy 2009.08.23. 22:29 • [6]
Nem akarok magamra haragítani senkit.
Csak a véleményemet mondom (nem tartom meg magamnak, mert ez itt egy fórum).
Azért nem sorolok neveket, mert akit érdekel a ZENE az tudja, kik azok az énekesek.
Meg különben is tucattól több van. Valakik kimaradnának a sorból.

Madonna nem véletlenül lett sztár. Sztárt csinált belőle a showbiznisz. Ez nem baj, sőt.
Nekem ezzel kapcsolatban az nem tetszik, hogy a magyar showbiznisz viszont nem tud mit kezdeni a mi tehetségeinkkel.
***
Fitt vagyok és 55 éves.


ken69 2009.08.23. 21:44 • [5]
Ott voltam. Mégpedig a Gold-ban, kb 6 m -re a színpadtól. Elmondhatom, hogy fergeteges buli volt. Mindenki transzban táncolt, énekelt. Madonna pedig kedves, közvetlen volt, sztem mindent beleadott. Lehet, hogy átlagos hangú énekesnő Rockxy. de akkor viszont szeretnék én ilyen átlagos hangú és ilyen fitt lenni 51 évesen - de sztem te is. Azt a tucat magyar énekest meg sorold már fel kérlek, kíváncsi rá más is. Gondolom Madonna véletlenül lett AZ AKI.
Köszönjük NEKED MADONNA!!!
Igazmondó 2009.08.23. 19:57 • [4]
Ott voltam! Imádtam! És legközelebb is elmegyek! Pedig áztam , fáztam, vártam, de ŐT látni kell! :)
Rockxy 2009.08.23. 16:15 • [3]
Nem voltam ott.
Biztos vagyok benne, hogy fantasztikus volt, sokáig tartó élmény annak aki láthatta-hallhatta.

Ünneprontás.
Madonna egy átlagos hangú és átlagos tehetségű énekes.
Az amerikai show biznisz kábé negyedszázada világszenzációt csinál belőle, de az folyamatosan.
Magyar énekeseink közül kapásból egy tucat akad, aki képes leénekelni Madonnát a színpadról (is).

Ennyire rosszak a magyar show-marketingesek?
princes47 2009.08.23. 07:30 • [2]
A cikket elolvastam, már ez is felvillanyozott. Szenzációs lehetett.
bizso 2009.08.23. 00:34 • [1]
Hogyan érezted magad? Írd meg véleményed IDE!
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még