2024. június 6. | csütörtök | Norbert, Cintia nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Külföldi

Külföldi zenei fesztiválok

Nem, tudom ki mennyire van ezekkel tisztában, de engem érdekelne bármilyen tapasztalat,vagy valami "lista" , hogy...

Témaindítás: 2010.07.13.
Utolsó hozzászólás: 2010.08.11.
Hozzászólások: [16.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

sajtang 2010.08.11. 14:58 • [16]
Szerintem ez nagyon komoly kis lehetőség arra, hogy az ember eljusson egy igazán komoly buliba ahol, mint VIP vendég vehet részt. Szerintem még lehetősége lesz arra is, hogy felfedezzen egy nagyon rohamos ütembe fejlődő világot ami teljesen különbözik a mi kis hazánktól és így képet kaphat egy teljesen más gondolatmenetről illetve felfogásmódtól.
KoGer 2010.08.11. 12:14 • [15]
Én azt csinálom, hogy begyűjtöm a környezetemből a kódokat, szóval nem kell annyira sokat fogyasztanod személy szerint neked :) De nyílván erre nem lehet alapozni. Fogadjunk, hogy olyan fogja megnyerni, aki csak egy kódot küldött be véletlenül... ez mindig így szokott lenni :D
Előzmény: Sziszi74 • 2010.08.11. 11:23 • [14] • Előzménykövetés 
Sziszi74 2010.08.11. 11:23 • [14]
hát azért annyira nem lenne ingyen, mert ahhoz hogy nerhessé' ahogy te fogalmazol, azért jó néhány söröcskét el kell fogyasztanod, és ez a holland sör azért eléggé nagyon nem tartozik bele az olcsó kategóriába, mondjuk attól a minősége hibátlan.és hát szerintem egy kód beküldésével nem sok esélyed van, tehát aktívan kell munkálkodnod vele és küldeni a kódokat, hogy valóban komoly esélyed lehessen.tehát így azért kell egy kicsit belefeccölni is.amúgy szerintem rengeteg kocsmáros játszik a játékban, akik kihasználják azokat a palackokat, amiket mások ittak meg:D
szóval hajrá..
Előzmény: oranett • 2010.08.02. 16:08 • [12] • Előzménykövetés 
Lillus91 2010.08.11. 10:00 • [13]
Ingyen, persze.. azért meg kell inni pár Heinekent, hogy reális esélye legyen az embernek. Persze aki amúgy is elfogyasztja az elfogyasztani valót, annak ez nem pluszkiadás, meg a Heineken is gondolom bőven nyer az ügyleten, úgyhogy fogyasszatok csak ;)
Előzmény: oranett • 2010.08.02. 16:08 • [12] • Előzménykövetés 
oranett 2010.08.02. 16:08 • [12]
Én meg azért mennék mer ingyé' lenne :D
(echte magyar mentalitás:D )
Előzmény: dombika • 2010.08.02. 12:53 • [11] • Előzménykövetés 
dombika 2010.08.02. 12:53 • [11]
Ezt ne hidd!!! Nekem már sikerült művészeti fesztiválon is, szerintem miért van az hogy az összes festő igazi művész író stb főként az a 20. század elejére volt igaz, mind mind ópiummal nyomta magát, pont azért mert úgy jött elő az ihlet. És legalábbis én jobban éreztem magam! Jobban áttudtam élni látni a képeket jobban beleláttam hogy mit érezhetett a festő stb. de persze nem totálkáros állapotban meg csak egyszer fordult elő az is véletlen mert korán mentünk előző nap meg buliztunk, és csak az első 2 képnél volt ez kb amíg nem jött a másnap :S::S:S TEhát senkinek sem ajánlom ez csak egy alternatíva volt :)
Egyébként én meg azért mennék inkább szingapúrba mert sokkal különlegesebb, sokkal egzotikusabb mint Amerika :S
Előzmény: killerqueen • 2010.08.02. 09:59 • [10] • Előzménykövetés 
killerqueen 2010.08.02. 09:59 • [10]
Ezeken a sörökön már annyi kódot lehet beküldeni, múltkor rossz helyre küldtem a kódot, mert 2 sör márka kupakja is volt nálam. Persze én hülye, meg csak néztem, hogy miért nem fogadja el a kódot :D
San francisco helyett én amúgy is szívesebben mennék Szingapúrba, ha már állják a fogyasztásomat akkor jobban néz ki, ha egy kocsmában rúgok be, mint egy művészeti fesztiválon :D
Előzmény: KoGer • 2010.07.30. 11:17 • [9] • Előzménykövetés 
KoGer 2010.07.30. 11:17 • [9]
vége a san francisco-i nyereménynek!?....pedig emiatt lelkesedtem be:(
A művészeteket szeretem..pláne,hogy zenei fesztivállal van egybekötve..nem is fájdítom a szívem tovább. De nem baj mert az eddig elküldött kódjaim akkor még élnek és még ez a prémium kocsmatúra akár szóba is jöhet.
Előzmény: balika6 • 2010.07.30. 10:53 • [8] • Előzménykövetés 
balika6 2010.07.30. 10:53 • [8]
Köszi szépen a segítséget... :) megnéztem az oldalt viszont, hogy a San Francisco-i nyereményjátékról már lecsúsztam tehát egy kicsit szomorú lettem, viszont ott maradt még a Szingapúri:)
KoGer 2010.07.30. 10:27 • [7]
Én megnéztem az oldalt és nagyon baró amit meglehet nyerni :D
Nem mindig van ilyen nagyszabású esemény amin részt vehet az ember :D Jó okés persze persze ahhoz előbb tenni is kell vmit:D és a szerencsén is múlik :D
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még