2024. június 15. | szombat | Jolán, Vid nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Új klipp, mit gondoltok?

Hali! Elkészült a legújabb klippünk, kíváncsi vagyok, mit gondoltok! Itt a link:...

Témaindítás: 2010.08.30.
Utolsó hozzászólás: 2010.09.20.
Hozzászólások: [3.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

bozont 2010.09.20. 01:40 • [3]
Szia! Köszönjük szépen a részletes véleményt, és hogy időt szántál rá. Nagyon örülünk neki, hogy elnyerte a tetszésed!
Előzmény: gepzene • 2010.09.16. 20:37 • [2] • Előzménykövetés 
gepzene 2010.09.16. 20:37 • [2]
Szerintem teljesen korrekt. A stílushoz tök vagyok (kivétel a négeres intermezzo a kissé túlmozgásosnak tűnő fiatal ceremóniamesterrel), tehát nem tudom megítélni, hogy annak sajátja-e a nekem nem teljesen tetsző, többé-kevésbé dísz nélküli ének. Az én fülembe biztos még könnyebben belemászna, ha énekesünk vagy kiengedne valamennyi extra érzést legbelülről, vagy (ismét ingoványos talaj ez nekem) énektanárral konzultálva hozna jó döntéseket... Nem hiszem, hogy igazam lenne, ezek tényleg csak meglátások. És talán észrevettétek: fülbemászónak neveztem. Ez egy nehezen megkapható "cimke".

A szövegben nem figyeltem fel semmire. Természetesen nem tudhatom, hogy ez volt-e a cél...:) A hangzás, amennyire meg tudom ítélni ezeken a kis csühögőkön, elég ütős lehet. A hangszerek nem csak roppant jól állnak a kezekben, hanem precíz játékot is mutatnak nektek köszönhetően... Azt hiszem abban is egy picivel több szív sokkal jobbá tenné az összképet (ismétlem: nem ismerem a stílus jegyeit, könnyen lehet, hogy ezt se jól nézem). Nagyon is lehetségesnek tartom, hogy nem is gondoltátok volna, mekkora meló egy ilyet összehozni, és hosszú lett a nap. Nem az első eset lenne :)

Mindent összevetve (lehet fura lesz) azt kell mondjam, hihetetlenül jó lett. Sima hallgatóként és nézőként a "korrekt" szó megfelelőbb, de beleérezve a helyzetetekbe nyilvánvaló, hogy szép teljesítmény gyümölcse alatt nyomkodjuk a play gombot. Ezzel persze eszemben sincs azt sugallni, hogy nem lesz ez még sokkal-sokkal komolyabb! :) Csak a taps marad ugyanekkora, azaz fullos.
Előzmény: bozont • 2010.08.30. 20:52 • [1] • Előzménykövetés 
bozont 2010.08.30. 20:52 • [1]
Hali!

Elkészült a legújabb klippünk, kíváncsi vagyok, mit gondoltok! Itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=1D55qITksb8
lap teteje
További oldalak 1
Ma készen áll, 60 online egységben szolgáltatás [2024.06.15.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.13.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Tátott szájjal az Esti Kornélon
Az Esti Kornél történetének első minifesztiválját...

Megnéztük a Hungáriát a Puskásban - képekkel
Ki hitte volna, hogy még fogjuk látni a...

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
beszámolók még