2024. június 11. | kedd | Barnabás nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Hazafias Népfront – Anarchy in Miskolc

Meghallgattuk a XTRIKE „Just Like You” című albumát

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2006.05.01.
Utolsó hozzászólás: 2006.09.18.
Hozzászólások: [8.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Jokka 2006.09.18. 09:33 • [8]
Sziasztok !

-Itt az ősz és a legfrissebb anyagunk is , Lackó az új énekesünk elkészült néhány dallal / ő most a hangmérnökünk is ! / , melyet letölthettek a honlapunkról : www.xtrike.com
Szeretném ha meghallgatnád te is Gábor és véleményeznéd ! A következő koncertünk szeptember 22. -én pénteken este lesz Miskolcon a JMB-ben ! 9-10 között kezdünk ! üdv Jokka
Jokka 2006.05.21. 13:54 • [7]
Sziasztok ! Az XTRIKE zenéje mára letisztult , rock muzsika , de a koncertek előadásmódja , pogózás , pörgés , stb..miatt sokan a punk bandák közé sorolnak bennünket . Nekünk ezzel semmi bajunk , gondoljon mindenki szabadon azt amit akar ! Manapság , függetlenül attól , hogy rövid vagy hosszú rastás hajat , vagy tarajat , vagy sapkát viselnek a srácok , többféle zenét hallgatnak , ill szeretnek mint régen , amikor divat volt bármilyen kaszthoz tartozni . Mi senkire , magunkra sem , akarunk semmilyen skatulyát ráerőltetni ! Már annak is örülünk , ha valaki a dalainkra bringázik , autót vezet , sportol, vagy szeretkezik . Ennyi ! Ui : Kozi a basszerorunk ma is aktív tagja az egyik legismertebb hazai punk triónak a BÜDÖSÖK-nek , a 90es években pedig az ÁPOLÓK tagjaként , végigzenélte Európát , és azokban a londoni pubokban is fellépet ahonnan , az egész punk mozgalom indult . A polcainkon ott vannak az MC5 , Sex Pistols , U.K.Subs , Dead Kennedys stb... lemezei még régi LP formátumban , tehát megvannak a korszak lenyomatai . Az viszont már egy másik kérdés , hogy akarunk-e hasonlítani rájuk 2006-ban vagy SEM ! üdv : Jokka & XTRIKE
Jokka 2006.05.21. 10:07 • [6]
Kösz !
Radics Gábor 2006.05.16. 12:43 • [5]
Szia Jokka!

Köszi a fikamentes megértést! PUNKS NOT DEAD! Ebben a szellemben további sok sikert kívánok!

Radics G.
Radics Gábor 2006.05.16. 12:39 • [4]
Kedves Tra-Pista!

az eredeti:

Hát csak annyi hozzáfűzni valóm lenne ehhez az egyész szöveghez, hogy ha a kritika írója annyira ért a kritikaíráshoz mint a zenéhez (Sum 42 ami szerintem Sum 4) akkor eléggé nagy bajban van a magyar kritikaírás

javított:

(Hát) csak annyi hozzáfűzni valóm lenne ehhez az (egyész) HELYESEN: "EGÉSZ" szöveghez, hogy ha a kritika írója annyira ért a kritikaíráshoz (CIPŐT A CIPŐBOLTBÓL) mint a zenéhez (Sum 42 ami szerintem Sum 4 - SAJNOS NEM) akkor eléggé nagy bajban van a magyar kritikaírás (IS)

Radics Gábor
Jokka 2006.05.09. 09:17 • [3]
Csá ! Jokka vagyok a " főmerénylő " aki ennek az albumnak az összes munkáit elkövette ill. felügyelte. A vitázóknak annyit , hogy a kanadai zenekar neve helyesen :Sum 41. Magunkról : ezt a bemutatkozó demo-t 2004-ben készítettük , azóta eltelt egy pici idő , - szerencsére tök hirtelen kaptuk ezt a kritikát , amivel semmi bajom , hiszen vannak benne komoly igazságok , de frissiben jobb lett volna . Persze azt is tudom , hogy sok Cd porosodik a polcokon , meghallgatásra várva , a kritikákból pedig az okos gondolatokat elfogadom , így fejlődik a csapat , a hülyeségeken meg röhögök , - remélem , senki sem akar velünk együtt fejjel lefelé beszarni ! Mert azt simán sétálgatva is lehet ! üdv mindenkinek ! Sebesség , erő , XTRIKE ! www.xtrike.com
Előzmény: Wiki23 • 2006.05.01. 17:16 • [2] • Előzménykövetés 
Wiki23 2006.05.01. 17:16 • [2]
Én nem értek a kritikához, de egyet tudok, mégpedig azt, hogy "hát" szóval nem kezdünk mondatot.
Még mielőtt itélkeznél, azt is tartsd szem előtt, hogy Te is hibázhatsz, és hibázol is. Most mérlegelhetsz.
Tra-pista 2006.05.01. 16:47 • [1]
Hát csak annyi hozzáfűzni valóm lenne ehhez az egyész szöveghez, hogy ha a kritika írója annyira ért a kritikaíráshoz mint a zenéhez (Sum 42 ami szerintem Sum 4) akkor eléggé nagy bajban van a magyar kritikaírás
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.09.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.07.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még