2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Albumhoz

Lesz minden

Szabó Leslie: Lesz minden

Vissza a Lemezhez »»»

Témaindítás: 2005.12.15.
Utolsó hozzászólás: 2006.01.17.
Hozzászólások: [3.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

naki 2006.01.17. 15:50 • [3]
Dijjja!

Most lehet, hogy az én ismereteim a hiányosak, de Szabó Leslie nem véletlenül Megasztáros?? Ha jól rémlik, ott tűnt fel, de javíts ki, ha tévednék. A Megasztár, pedig - akárhogy nézzük - legkorábban 2003 őszén-telén indult el, ahol ez a majom feltűnt. Na most akkor, hogy is van?? A nagy senki - még mielőtt híres lett - írt egy már létező és befutni induló zenekarnak?? Ha ez így van, akkor sajna Leslie-nk sem annyira amatőrként, semmint protekcióval jutott a Megasztárba, ezen érdemes lenne egy kicsit elgondolkozni. Egyébként nem kell mindent elhinni, amit a Viva Interaktív mond!! A Staff pedig tutira 2002-ben énekelte ezt, ugyanis nekem ez egy nagyon meghatározó év és szám volt, úgyhogy tévedés kizárva. Ja, és mégegy: azt az egyet azért magyarázd meg, hogy a fent olvasható cikkben miért nincs a Staffról egy hang sem, és mi is ez az "új dalszöveg" kifejezés??? Mert ugye, HA ő írta, akkor az valamikor 2002-ben történt, és azért egy négy éves szám nálam már nem számít újnak... Uggggye..... Legyen szép napod!
Dijjja 2005.12.19. 18:43 • [2]
Naki!Csak szólok hogy a Staffank a Leslie fordította le a szöveget!Ajánlom figyelmedbe a Viva Interaktívot!Pusza
Előzmény: naki • 2005.12.15. 14:22 • [1] • Előzménykövetés 
naki 2005.12.15. 14:22 • [1]
Hát nem tudom, hogy ezt a marhaságot ki találta ki, hogy ez Szabó (kicsodais??) Leslie száma, amit ő magyarosított a Wham!-tól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Méghogy az ő dalszövege!!! Elárulom, hogy ez egy 2002-es (!!!!!!) sláger, amit egy bizonyos STAFF együttes énekelt UGYANEZZEL a szöveggel, és klasszisokkal jobban!!!!!! Meg is rökönyödtem most, hogy ennyire rosszul hogy lehet ezt a valóban gyönyörű számot előadni, mint Leslie teszi!!!!!!!!!! Az eredeti STAFF-os pörgös, szívet melengető, nem idegtépő kvargyogás, amit ez a Leslie előad itt nekünk!! Mindenkinek javaslom, hogy hallgassa meg az eredetit, amit méltánytalanul elfeledtek, csak azért, mert nem tolták a STAFF-os fiúk szekerét annyira, mint Lesliét!!!! Annak idején 2002-ben és 2003-ban a Roxy Rádió játszotta a STAFF-féle tök jó verziót, amit aztán 2004-ben már nem játszottak, erre most 2005-ben jön Leslie, aki feltalálta a csövön a lukat, és most essünk tőle hasra!!!!!!!!!!! Ha valaki beírja a Google-ba a STAFF nevét, és hozzá a "Lesz minden" szöveget, feldobja a gép az eredeti verziót!!! Hallgassátok meg, megéri!! Leslie-nek meg üzenem, hogy jó lenne, ha nem más tollával ékeskedne, mert ez enyhén szólva megtévesztés!!!!!!!!!!!!
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még