2024. május 5. | vasárnap | Györgyi nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Általános témák » Dühöngő

24 év felett nem lehet bulizni?

Van egy oldal, ami azt hirdeti, hogy 24 év felett már nme kéne az embereket beengedni a szórakozóhelyekre....

Témaindítás: 2009.05.29.
Utolsó hozzászólás: 2011.04.01.
Hozzászólások: [30.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

emike21 2009.06.03. 16:28 • [10]
Szerintem is lehet 24 felett, csak ugy is öltözködjön meg viselkedjen...
accorder32 2009.06.03. 16:18 • [9]
Simán lehet nem is kérdés
kisanna30 2009.06.03. 11:49 • [8]
(kimoderált hozzászólás)
szaby99 2009.06.02. 12:16 • [7]
Na jól van Karcsi, de azért szerintem te is végletekben gondolkozol, mint lentebb írtam... Ne legyél ilyen előítéletes!
SimpleKarcsi 2009.05.29. 13:38 • [6]
Persze hogy személyiségfüggő a partyzás de szerintem van egy határ ami már a jóérzést súrolja. Mint mikor lejönnek az idősebb korosztály képviselői egy buliba és úgy is viselkednek meg öltözködnek mintha 18-20 évesek lennének. Az azért eléggé ellenszenves tud lenni. Bár őket is meg lehet érteni valahol, lélekben még fiatalok és ezt ki is akarják adni magukból.
szaby99 2009.05.29. 13:30 • [5]
metricon erősen egyet értek veled ebben.
Ha egy "menő" emberrel lógsz akkor az feledteti veled,hogy ő hány éves.
Nincs korhoz kötve valóban az,hogy ki milyen. Arról pedig,hogy "idősek a szórakozó helyeken" mindenki arra asszociál,hogy mama meg papa járókerettel nyomják. Ne csak végletekben gondolkozzunk.
De,hogy ne értsetek félre én se érezném magam jól konzervatív emberkékkel legyenek azok idősek vagy fiatalok.
Lillus91 2009.05.29. 13:19 • [4]
most se veszik túlzottan komolyan a csak 18év feletti belépés engedélyezését,ezzel se lenne másképp
erről nem is beszélve,h akkor ismerkedés terén igencsak leszűkülne a kör,ami ugye igencsak számít egy buliban...:S
bár az 50 éves emberkéket én is mellőzném...mégha sok pénze is van
metricon 2009.05.29. 13:12 • [3]
Így van, szerintem a party-képesség nem kor, hanem személyiségfüggő. Nem is beszélve arról, hogy valaki 32 évesen is úgy néz ki mint egy 17, vagy fordítva.
A bulihelyeket meg a pénz mozgatja, nekik meg minél több kell, szóval szerintem nem fognak korlátozni.
szaby99 2009.05.29. 12:50 • [2]
az jó ötlet,hogy legyen 1-2 olyan hely ahol korosztály szerint kategorizálnák a szórakozni vágyókat. De ne erről legyen mindenhol szó.
Ez az ötlet már azért is ökörség mert 24 év felett szerintem többen mennek szórakozni,mint alatta.
Vagy legalábbis több pénzt hagynak a szórakozóhelyeken.
De egy 24 éves az még nem öreg...pff miért is lenne az?:D
Én korosztály nélkül elszórakozok egyébként.Mert egy jófej ember 14 évesen is jófej és 54 évesen is.
Ha meg még emellett vállalható külsővel rendelkezik akkor meg miért ne bulizzunk együtt?:)
balika6 2009.05.29. 12:44 • [1]
Van egy oldal, ami azt hirdeti, hogy 24 év felett már nme kéne az embereket beengedni a szórakozóhelyekre. Szerintetek ez jól van így?
lap teteje
További oldalak «« 1 23
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Gunson innen, Gunson túl
Kérdés nélkül felkerülhetne a soha nem múló rockzenei vitatémák...

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
beszámolók még