2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Már a DJ-k is saját dalt készítenek - van értelme?  

Mai elmélkedésünk tárgya DJ. Stormy, „Hiába vártam” című maxilemeze, de kicsit továbblépünk ezen az anyagon. A CD-n egy dal és ennek 5 különböző remixe található. Tehát mindenki eldöntheti, hogy melyik verzió tetszik neki...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.06.10.
Utolsó hozzászólás: 2009.06.10.
Hozzászólások: [1.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Slate 2009.06.10. 01:49 • [1]
Kedves Norro!
Ebben a cikkben sok nagyon sok közhely van. Egyrészt „bugyuta kis dalszöveggel” erről csak annyit szeretnék mondani, hogy a magyar zenei iparban sok olyan sláger gyanús szerzemény született (már eddig is) aminek a dalszövege „bugyuta” persze én nem minősíteném ezeket, de ugyanez igaz, Európa bármely országára is. Ezzel én nem azt akarom mondani, hogy ezek nem kaptak kritikát, de ami sok az sok, egyrészt, nekem személyes kedvencem a HV ismerem magát a szerzőt is. A dalszöveg igen is kiváló rövid és szép. Nem kell ahhoz ódákat zengeni arról, hogy valós érzelmeket írjunk le. A másik „állítólag” én biztosra mondhatom ő írta. Megjegyezném, ha valamivel nincs tisztába, akkor előbb tájékozódjon és utána írjon. A cím Hiába vártam említett egy másik címet is pontosabban többet, de csak egyet emelnék ki „Hiányzol” keressen rá az interneten, hogy ez a című zene hol és hány hónapig volt listavezető. Olyan listán szerepel, amit nem diszkós fiatalok állítottak össze.” jó ez, amit magától a nyolcadik emeleti panelba' összerakott”Ehhez csak annyit tudnék hozzá szólni finoman, hogy nem a ház teszi a tehetséget. Mert akkor valószínűleg ön egy sötét barlangban él, de ez csak az én véleményem. Egy utolsó megjegyzés ön minősít egy olyan zenei világot, ami már régóta él és élni is fog túl él engem és magát is. Meg azzal, hogy másokat minősít még nem lesz jobb az írása. Ebben a zenei szférában is vannak olyanok, akik évek óta benne vannak és sok hangszeren játszanak ez megint csak egy közhely. Bizton állíthatom, hogy az olyan bugyuta cikkek miatt vannak előítéletek, mint amilyet maga is írt. Tudtommal a jó cikk alapja a tájékozódás, akkor ebből a szempontból is mondhatom ez a cikk egy nagy kövér nulla.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még