2024. május 18. | szombat | Erik, Alexandra nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Szavazás indul! Ki a legnépszerűbb énekesnő?

Nevezd be a kedvencedet, a „Világ legnépszerűbb énekesnője” kitüntető címre, amit a zene.hu most először ad majd át annak, akire a legtöbb szavazat érkezik.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.09.25.
Utolsó hozzászólás: 2010.01.10.
Hozzászólások: [333.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

imi60 2009.10.12. 13:34 • [223]
Elfogyott a választék ? Már csak madonna maradt ?
Vagy a lelkesedés csappant meg ? :)
quintipor 2009.10.12. 11:29 • [222]
Madonna. Lehet, hogy nem a legjobb, de jelenleg ő a világon a legnépszerübb előadó.
toromon 2009.10.11. 11:01 • [221]
Igazad van Imi, hogy ez így tragikomikus, de ez van. Mi más világban élünk. Magyarok vagyunk. Nem olvastam végig a fórumot, csak néha belenéztem és látom a cirkuszt. Hol vannak ezek a nevek a Billboard listán? Hol vannak ezek a nevek a magyar slágerlistán? Hol vannak ezek a nevek a rádióban, tévében, zenei műsorokban? De ez még mindig jobb lista, mint a VIVA állandó nyuszis ajánlata, Kustánczi, Hornyák és még ki tudja kik ajánlása. A Billboardról is csak Lady Gagát játszák, akit viszont jelöljön más. Honnan tudák, tudnánk hogy mi a menő amerikai zene? Az indiairól nem is beszélve. :D Hogy válogassunk belőle? Utoljára ami tetszett és játszották is, az Keti Melua és Shakira 1-1 száma. De egy számtól nem lesz a legnépszerűbb kategória. Madonnát 15 évig utáltam, de ehhez az kellett, hogy népszerű legyen, szóval az ő jelölésébe nem tudok belekötni.
Előzmény: imi60 • 2009.10.10. 17:45 • [220] • Előzménykövetés 
imi60 2009.10.10. 17:45 • [220]
toromon peched van mert én árultam boltba az első madonna cd-ket úgy hogy nem csak ezt az abbás számát ismerem, egyébként neki a hangja egy jó közepes csak . nem a hangjáért népszerű.a show amit csinált, csinál.viszont itt nem a hangjára szavaznak hanem a népszerűségre. pont itt turnézott azt aki ott volt elvan ájulva hogy látott egy ilyen koncertet. próbáld már ki hogy ugrálva, össze vissza táncolva mennyire lehet énekelni. nézd már meg a topki címe a VILÁG LEGNÉPSZERŰBB ÉNEKESNŐJE. ehhez képest vicc a felhozatal. magyar sztárocskákat írogatnak ide azt még meg is dumálják hogy miért világhírűek. hát mindig elfog a röhögés amikor végig olvasom a beírásokat. azért írtam én is olyanokat. kb ez a szint itt.vedd már észre hogy ez itt rosszabb mint a bulvár szint.
ez itt most a viva nemzedék gyengébbik szintje.
írj ide egy kínai vagy indiai énekesnőt akinek több száz millió rajongója van oda haza.csak máshol nem is ismerik. de ha számszerűségét nézzük akkor bőven verik akár madonna rajongóit is.ezt így ilyen formában itt nem lehet feltenni hogy ki a legnépszerűbb, nézzétek meg ezt a kicsi választékot . kb 10 énekesnőt ha ismernek itt
de marha jól lehet szórakozni :) :) :) :) :)
Attila18 2009.10.10. 15:13 • [219]
egyébként meg nem úgy szólt a kérdés, hogy ki a legjobb, hanem hogy ki a legnépszerűbb, szóval le lehet szállni Madonnáról. Mutasson valaki olyat akinek több rajongója van!
Attila18 2009.10.10. 15:11 • [218]
Szerintem egyértelmű hogy Madonna!:)
Tam90 2009.10.10. 11:10 • [217]

Nem tudom mennyire mérvadó,de én Amy Lee-t(Evanescence) jelölném ha lehet.(A hazai kedvenc továbbra is Lajtai Kati a Crystalból:))
toromon 2009.10.10. 00:34 • [216]
Igen, persze Imi, mert ugye ez volt Madonna életének első sikere... Imádom a sznobokat, akiknem mindenkire van pár jó szava. Madonna koncertről sok hazai "sztár énekes" mondta, hogy nem tud énekelni. Csak azt felejtik el, hogy őket még ember nem hallotta élőben énekelni. :D
Előzmény: imi60 • 2009.10.09. 09:31 • [214] • Előzménykövetés 
Bala17 2009.10.09. 20:11 • [215]
Mármint ha az az abba dallamra kigyúrt zene valakinek tetszik! Mert nekem nem. ITT KÉREK ELNÉZÉST MINDEN MADONNA RAJONGÓTÓL!!!!!!!!!!!!!!!! :( De mondjuk vannak jó zenéi mint pl.: a Jump :)
imi60 2009.10.09. 09:31 • [214]
A madonna az az énekesnő aki alsóneműben ugrál a színpadon és lenyúlt abba dallammal tud csak sikeres dalt énekelgetni ? énekelni
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 1112 13 14 15 16 17 18 19 20(21-30)(31-34) »»
SÜRGŐS HITELEK koncertjegy [2024.05.17.]
SÜRGŐS HITELEK zenész » vonós [2024.05.16.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Április utolsó napja idén...

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
beszámolók még