2024. május 3. | péntek | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Szavazás indul! Ki a legnépszerűbb énekesnő?

Nevezd be a kedvencedet, a „Világ legnépszerűbb énekesnője” kitüntető címre, amit a zene.hu most először ad majd át annak, akire a legtöbb szavazat érkezik.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.09.25.
Utolsó hozzászólás: 2010.01.10.
Hozzászólások: [333.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Melinda 76 2009.10.26. 16:14 • [283]
Drága Imike, nem kellene egy olyan személyt enyire leírni akit nem ismersz. Mindenki arra szavazhatott akire akart, hogy valakinek nem tetszik akire én vagy bárki más szavazot azt sajnálom. Láthatod Éva mellet menyien kiálunk akkor hol vannak ilyenkor a Madonna, Britney Spears stb. rajongok. Amúgy én is Szlovákiai vagyok, és még is ismerem. És nem csak szlovákiában ismerik megnyugtatlak. Tudod én azon csodálkozom hogy azt melyik országban menyi lemezt adtak el, hol menyit koncerteztek, koncerteznek hogy Éva milyen nagyzerű, nagyszívű ember azt nem tudod. De hogy Erdos Péterrel élt együtt azzal tisztába vagy. Sokan bántják Évát Péter miat, de a sok lemezt azt Péter vette meg? Vagy a rajongok.?Ha nem tetszik amit csinál-nak akkor nem veszem meg egyik lemezüket sem és nem megyek egy koncertre sem. Ugyhogy ideje lenne leszálni már Péterről és hagyni nyugodni békében. Elég elszomoritó hogy egy nagyszerű emberröl aki már régen meghalt így írsz. Nagyon sajnállak.
Előzmény: imi60 • 2009.10.26. 09:01 • [276] • Előzménykövetés 
mmHajni 2009.10.26. 15:23 • [282]
Sziasztok, sajnos ez itt nem szint.
Ennyire részletekbe menően becsmérelni a másik jelölését, na ez igazán elszomorító!

A pozitívizmus kiveszett itt vagy alapból ilyen a hangulat? Ahelyett hogy mindenki a saját jelöltjét dicsérné saját véleménye szerint, ahelyett a másét becsméreli! Ez felháborító és gusztustalan viselkedés. Jól mutatja véleményem szerint a magyar lakosság felfogását és hozzáállását. Nem csak ehhez a kérdéshez, szinte mindenhez! Összefogás nulla, széthúzás ezerrel, gratulálok!

Melcsikeh 2009.10.26. 14:26 • [281]
(kimoderált hozzászólás)
kispeto 2009.10.26. 13:45 • [280]
(kimoderált hozzászólás)
Melcsikeh 2009.10.26. 13:09 • [279]
Megkérhetnélek, hogy Erdős Pétert ne keverd bele?? Szerintem nincs hozzá köze, hogy mi kire szavazunk! Ha nem lett volna Péter akkor is ilyen népszerűek lennének Éváék!
Ja, és mi az, hogy nincs igény Éváék zenéjére? Oroszország,Japán,Tokió,Ukrajna,Szlovákia,Románia...stb...???? velük mi van? nem külföldön vannak???
Na, ennyit akartam...
Nem kéne Évát Péterrel bántani, nincs ehhez a szavazáshoz semmi köze szegénynek!!!

HAJRÁ ÉVA!!! MI SZERETÜNK,RÁNK MINDIG SZÁMÍTHATSZ...DE EZT ÚGYIS TUDOD!!!
Nightbringer 2009.10.26. 11:45 • [278]
Kedves mi60

Tisztaban vagyok a magyar tinik zenei szintjevel,de tudtommal most nem a szakmai tudas biralasarol van szo^^ Es az un. "metal csajok" nempszerusege nem a radiokbol fakad stb. Akiket emlitettem ok nem feltetlenul a metalkodasrol hiresek. En nem kivogasolom Csepregi Eva tehetseget. (sot szeretem is a zenet amit csinalnak) ,csak az a szomoru teny van,h csak Magyarorszagon van orvendets nepszeruseguk. Ami lenyegeben 2 dologra vezetheto vissza : magyarul zenelnek ill. Magyarorszagon vannak. Es gen Csepregiek igen magas szinvonalat kepviselnek hazankban,de az efajta zenere kulfoldon nincs igeny.
beatrix1992 2009.10.26. 11:14 • [277]
Hajrá Madonna!
imi60 2009.10.26. 09:01 • [276]
hát azt tényleg baromi nehéz összeszámolni. alig van összesen vagy 15 jelölt. De ha számolás nélkül ide leírod akiket itt az ovisok írogattak akkor sem tévedhesz nagyot.Sajnos nagy feró meg bangó margit nem lesz köztük :)
Erdős doki barinője bezzeg ott lesz. Hiába no, ha valaki jó helyre fekszik be akkor tud belőle sokáig kamatoztatni. :)
Előzmény: bizso • 2009.10.25. 16:48 • [272] • Előzménykövetés 
imi60 2009.10.26. 08:57 • [275]
Nightbringer el vagy te varázsolva !!! Úgy látszik fogalmad sincs , hogy a magyar tinik zeneileg mennyire alacsony színvonalon vannak. A béka segge az nekik az elérhatetlen magasság. Te meg tudhatnád , hogy metál csjok sosem lesznek annyira népszerűek mint a ladygagák és társai . Náluk nem a zene a lényeg hanem a botrány és a celebség, Celeb=köcsögösködés . Azt hogy mi a fenét keres itt csepregi évike az is csak azt jelzi, hogy a béka popója az nagyon magas itt. Vagy valamelyik oviba bevezették a netet ?
Előzmény: Nightbringer • 2009.10.25. 15:34 • [267] • Előzménykövetés 
Melcsikeh 2009.10.25. 21:52 • [274]
Én meg NAGYON FOGOK ÖRÜLNI HA CSEPREGI ÉVA benne lesz!!!

HAJRÁ ÉVA..... CSEPREGI ÉVA A LEGNÉPSZERŰBB ÉNEKESNŐ!!!!!

Egyébként te kire is szavaztál??

ÉVA MI MELLETTED ÁLLUNK,MINDIG!!!!!!!!!
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 56 7 8 9 10(11-20)(21-30)(31-34) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még