2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Nézd meg SP új klipjét és pontozd!

A tinik kedvence pár hete mutatta be a Kép maradsz című dalára készült videoklipjét.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.01.
Utolsó hozzászólás: 2010.07.21.
Hozzászólások: [23.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Bucii 2010.03.01. 15:02 • [13]
Siralmas...elszomorito...a magyar nyelv redukalodik nehany szora..ennek a "dal"nak semmi koze a zenehez...apukamnak szebb hangja van...a tehnikai resze tokeletesen rendben van de sajnos a zene reszevel nem ertek egye...ez az en velemenyem...koszi..nem tudnam pontozni..
Britney14 2010.02.14. 16:10 • [12]
Jó szám,10pontos
zoliiii 2010.01.19. 15:24 • [11]
1 pont
Feka14 2010.01.18. 00:55 • [10]
ja a cím
http://www.zene.hu/forum/hozzaszolasok.php?id=2701
Feka14 2010.01.18. 00:55 • [9]
na itt is mondom, hogy létrehoztam egy új témát, "magyar zene a viva árnyékában" címmel. Olyan zenekarokat, előadókat fogok, bemutatni, ajánlani, akiket a médiában nem, vagy csak nagyon kevés helyen lehet látni\hallani. Szóval ajánlom mindenkinek akik nem az ilyenfajta zenéket szereti.
Feka14 2010.01.17. 17:11 • [8]
EGyrészt szar a szám úgy ahogy van,a 12 éves öcsém jobb szöveget ír mint ami ebbe van. A másik meg nem értem mér kell ezt a rosszfiú imidzset eröltetni az elején mer röhejesen áll a srácnak. Igazából eléggé sajnálom(mer az interjúk alapján értelmesnek látszik), elhitetik vele, h sztár, és tényleg az is lesz 2 vagy 3 évig, aztán ha már megunják meg kimegy a divatból,mehet koncertezni a hősök terére mikulás alkalmából 10 db 5 éves kislányak meg az anyukájuknak.NEm beszélek hülyeséget, idén mikuláskor Caramelt láttam ott, aki 100szor tehetségesebb mint ő, csakhát már kiment a divatból, már nem trendi őt hallgatni, ez van.
brica 2009.12.12. 01:26 • [7]
nagyon jó ez a szám egyik kedvencem
PicurTina 2009.12.01. 14:03 • [6]
Nekem nagyon tetszik a szám is és a klip is,bár a Kérlek hogy 2 azért jobb. De azért SP a legjobb akkoris :)
Mamó 2009.11.25. 10:26 • [5]
A klippel sok bajon nincsen, de ez a dal! Néha nem is érteni a szöveget, sok helyen rossz a prozódia, nem is beszélve a gyenge szövegről. És miért kell ennek a szegény gyereknek imitálnia a táncolást????? Annyira béna, suta, hogy inkább vicces és szánalmas kategória!
Maurice16 2009.10.26. 19:17 • [4]
Magyar viszonylatban egy nagyon jó klip és dal
örülök hogy az új énekesek végre egy kicsit nemzetközi irányba mennek és minőségi klipeket csinálnak
lap teteje
További oldalak «« 12 3 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még