2024. május 10. | péntek | Ármin, Pálma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Debütál SP Más volt klipje - nézd meg, értékeld és nyerj

A video az aktuális, Special című albumáról az utolsó klipes nóta. SP ezt tartja eddigi "legőszintébb dal"-ának.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.07.22.
Utolsó hozzászólás: 2010.09.11.
Hozzászólások: [25.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Liafen 2010.07.22. 13:06 • [5]
Őszintén bevallom, hogy nem vagyok nagy SP rajongó, de ma a hazai zenecsatorna egyik műsorában én is elcsíptem a klipet, és hát azért furdalt a kíváncsiság, hogy milyen is lehet, így megnéztem.
A legjobban az tetszett benne, hogy végre nem egy sötét színekkel megtűzdelt klipet lehet látni - amennyire tudom, ez volt leginkább jellemző az előadó korábbi klipjeire (ha a 'Partyarc'-ot nem vesszük ide). A színek szépek, ennél fogva a klip is szép a szépség értelmében.
A történet és a vágás is jól sikerült, egyedül a mozgással nem vagyok megelégedve, nem nagyon szimpatizálok az ilyen tánccal, és itt is most egy kicsit az 'akadozó' mozgással akadozóvá tette a klipet.
Maga a zene nem nagyon az én stílusom, de összhangban van a klippel, és ez mindenképp jó. Kedvenc nem ez lesz (annak marad a Kérlek hogy II.), de messze nem a legrosszabb videója SP-nek.
A képkivágós-véres ötleten az elején kicsit meglepődtem, de elnyerte a tetszésem, tett a klipbe még egy kis színt.

10-es skálán a klip nálam a tánc és a 'nemigazánazénstílusom' miatt 'csak', a színek és az ötletek miatt egy jó 7-es.
Szintiii 2010.07.22. 12:51 • [4]
a szám. olyan dologról/érzelemről szól ami téll létezik. aki volt már szerelmes és csalódott az jól tudja.
a klip. nekem nagyon teccik. főleg amikor elvágja a képet és vér jön ki. de viszont mikor a csaj valami idegen pasival van azt nem igazán értem. és szerintem nagyon jó ötlet volt hogy a végén raktak be egy kis ízelítőt a következő albumrol. (:
Előzmény: bizso • 2010.07.22. 08:58 • [1] • Előzménykövetés 
Jasika 2010.07.22. 12:37 • [3]
Én nem vagyok valami nagy Sp fan, de ez a klip tényleg jó lett! A tánckoreográfiák is nagyon jól sikerültek, mivel a Bad Boyz két nagyszerű táncosa mutatta be. Sp színészi játékai is nagyszerű volt! Eddig szerintem ez a legjobb klipje. :)
Előzmény: bizso • 2010.07.22. 08:58 • [1] • Előzménykövetés 
pp995 2010.07.22. 12:34 • [2]
A szám érzelmes,van tartalma.A képi viág gyönyörű.a napfelkeltés rész,és a piknikes is fantasztikusan szép.A tánc jelenet a kedvencem,és egyre javul SP mozgása is..Nagyon jól összerakott szám,és klip.Mestermunka.
Előzmény: bizso • 2010.07.22. 08:58 • [1] • Előzménykövetés 
bizso 2010.07.22. 08:58 • [1]
Mi a véleményed SP Más Volt daláról és klipjéről.
lap teteje
További oldalak «« 1 23
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.05.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még