2024. május 12. | vasárnap | Pongrác nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

le a gagyi repperekel!

majka lljunior meg az öszes ilyen huzon haza!

Témaindítás: 2006.02.18.
Utolsó hozzászólás: 2007.02.14.
Hozzászólások: [24.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Borzosfej 2007.02.14. 14:26 • [24]
Azt lépem , hogy LL junor jól énekel és hogy nem az én stílusom.Nem vagyok rocker a kedvencem az Animals ami ugye bár nem rock.És pl. szeretem pl. a ZZtop-ot is ami rock de régi és én azt gondolom hogy csak a mai rockerek nem mondanak semmit a generációnak.A fél sulim azért hallgat rappet mert az nekik menő.Én utálom azt ha valaki azt nézi a zenében , hogy mi menő.Nem arra céloztam hogy te is biztos azért hallgatsz rappet mert menö dolog de sok van az ilyen menő mániásokból.
freestyle_girl 2006.11.09. 17:49 • [23]
hy all
(majka, lljunior) kik még ilyenek? amióta az eszemet tudom rap zenét hallgatok, de mindemelett meghalgatom majkát is és ll juniort is bár nem konkrétan a rap müfajába sorolom öket... mert ha valaki tud valamit is a rap műfajárol akkor annak világossá kéne legyen hogy a rap nem egy "kastélyból" származik majkának ráadásul ez a probálkozás csak az egyik énje, ha ugy tetszik arculata hiszen nagyon sok mással is foglalkozik mind e melett. LL junior kedves drága egyéniség és igenis nagyon jol csinálja amit csinál függetlenül mindattól, hogy jobban nevezném rapnek amit még a Fekete Vonat idején csinált....
De van még itt valami mióta van magyarországon rap?.. szerintem még most sincs... nem véletlen ez a nagy elnyugatiasodás... gondoljuk csak meg a "magyar rapperek" videoklipjei nem hasonlítanak gyanúsan az amerikaiak videoklipjeire , nagy keblű és popsijú hölgyek, több ezer dolláros öltönyök , luxusautó, .. és még lenne mit ide sorolni.. de fölösleges nem innen indult ez dolog nem volt sose a miénk és nem is lesz ... de nyugodtabb vagyok ezzel a tudattal csak sajnálom hogy mi magyarok keveset tudunk magunktól alkotni

mindenki legyen yooo

free...
schmidthoffer 2006.11.02. 19:15 • [22]
Borzosfej, azért te se igen figyelsz a másikra, mi?
Itt nem raprajongók leveleznek ám. Ami értékes és érdekes, az nem baj, ha színesíti a zenei palettát. A rock pl. egy mostani generációnak a világon semmit sem mond.
Erre mit lépsz?



Borzosfej 2006.10.13. 16:53 • [21]
A rap csak dadogás, ha egy teljes napig egy számot hallgatok, akkor is azt mondom , hogy az még mindig izgalmasabb mint a rap.
Borzosfej 2006.10.13. 16:51 • [20]
Egyszer egy L.L. junior rajongó lefújozta a rockereket a rockerek fórumban.Szánalmas.
Vivien Herzog 2006.05.17. 10:30 • [19]
Egyetértek schmidttfofferel! Msn címem vivi0107@freemail.hu
Vivien Herzog 2006.05.17. 10:28 • [18]
Sziasztok kedves rap rajongók! Én oda vagyok a rappért. Nagyon szeretem. Csak azt nem értem miért kell egymást szekálni. Bár én juniort is szeretem. Junior is egy nagy enyiség a maga műfajában. De a többi is a rapperek közül egy nagy ássz. Ők is különlegesek a művészet a zene harmóniája. Legalábbis én így kondolgkodok.
maltarulez 2006.05.16. 21:29 • [17]
sziasztok!
ha szeretitek a jó zenét és a fergeteges bulikat,akkor szeretettel várunk május 26-án este 10től a Fáklya klubban( csengery u. 68) a My Club bulira.Unplugged koncert, olcsó pia és buli reggelig vár rátok!további részletek http://www.mymusic.hu
schmidthoffer 2006.05.15. 15:35 • [16]
Szegény L.L. Junior! Egész értelmes gyerek és kiváló tehetség a maga műfajában. Mivel érdemelte ki, hogy ilyen rajongói vannak, mint az előző "hozzászóló"? Ezek inkább lejáratják szegényt.
l.l.junior rajongó! 2006.05.14. 10:01 • [15]
HÉLY INKÁBB TI VAGYTOK A SZARAK NEM A RAPEREK!!!!!!!JÓ VAN!!!L.L.JUNIOR MEG A MAJKA TÖK JÓ!
lap teteje
További oldalak 1 2 3 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még