2024. május 13. | hétfő | Szervác, Imola nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Tagkereső

ZENEKAR ALAPíTÁS!!

Szólógitárost, basszusgitárost DOBOST és BILLENTYŰST keresünk zenekar alapításhoz!!! Rock, Funky, Blues,...

Témaindítás: 2008.01.04.
Utolsó hozzászólás: 2011.08.16.
Hozzászólások: [90.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

zsofi92 2011.08.16. 20:34 • [90]
Sziasztok!

BUDAPESTI alakuló zenekar énekese :vocalistát (nőit), BILLENTYŰST és SZAXOFONOST keres. Stílusirányzatunk az acid jazz/funky/swing/igényes pop keveredése.A korod kevésbé számít (azért 18 év felett legyél) sokkal inkább a tudás a megbízhatóság és az elhivatottság miatt.
Repertoárunkba tartozik (Paulo Nutini,Asa,Norah Jones, Amy Macdonald, Kate Tunstall, Edith Piaf, Edie Brickell, Amy Winehouse, Katie Melua ,Morcheeba, Stevie Wonder, Dionne Bromfield, Edie, Lizz Wright, Lisa Ekdahl ,Brand New.., Lighthouse Family stb. ...).
Koncertező zenekarról van szó átlagban havi egy-két fellépést tervezünk,amint beindult a rendszeres próbálás,és összeállt a teljes koncepció.
Kérjük ha egy elhivatott nem kezdő vocalista, billentyűs,vagy szaxofonos vagy és a kevert jazz/funky stílust képviseled egy kis blues-t beleértve akkor jelentkezz.

Elérhetőségek:
Mobil: 06 30 439 6158
E-mail: zsofi.matrai@gmail.com

Üdv:Zsófi
Joeint 2011.02.13. 01:10 • [89]
Folk,jazz-rap,folk-rap formációba keresünk hegedűst,basszus- akusztikus-szóló gitárost, nagybőgőst,tilinkóst!
Aki szívesen kipróbálná magát egy ilyen zenekarban írjon! Cél: örömzenélés!
Egyelőre szintetizátoros,rap-előadó, és női vokálos van. Bármilyen egyéb hangszeres jelentkezését szívesen várjuk!
Ha érdekel, vagy kérdésed van,írj:
E-mail:jjoeint@freemail.hu
Ninus 2011.02.12. 18:46 • [88]
Sziasztok!
Énekesként szeretnék alapítani egy csajokból álló rockbandát. Az irányvonalat tekintve bármire kapható vagyok rockon belül. Ami az életkort illeti, én 25 vagyok, szóval mondjuk legyen 25 +/- 5 év...A kezdeti összerázódás idejére beleférnek feldolgozások, de a végleges cél saját számok írása, szóval kreatív, hangszerükkel jól bánó csajszik jelentkezését várom. Szóval ha lány vagy és dobolsz, gitározol, vagy basszusgitározol, írj!
vorosnina@gmail.com
sandro_vm 2011.01.23. 18:47 • [87]
25 éves dobos keres ambíciózus saját számos zenekart, vagy zenekar-alapításhoz tagokat Budapesten Alternatív, Funky, Rock, Funk-Rock vagy Elektromosabb stílusban. 3 éve dobolok, nem vagyok profi, de kreatívnak tartom magam és hát kicsit unatkozom...

sandro_vm@freemail.hu
Írj nyugodtan akkor is, ha régi a hirdetésem!
toth.andrasm 2011.01.07. 08:57 • [86]
Alakuló beat zenekar basszusgitárost, dobost és szólógitáros keres.
irányvonal: beat, rock, alternatív
Kor: 28-36

saját dalok: http://www.goodday.hu/
Tel: 06 20 3975308
Kakaóspocok 2010.12.13. 15:00 • [85]
Bátyókám jelentkezett az Xfaktor dalversenybe, kérlek hallgassátok meg és segítsetek neki, SZAVAZZATOK!!!

http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet

Kérlek segítsetek, hogy nem azok nyerjék meg a verseny akik egy nap százszor szavaznak önmagukra!!!
http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet

Csak egy rövid regisztráció kell, de e-mail visszaigazolás nem , úgyhogy tényleg rövid!

SZAVAZZATOK kérlek!!! http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet
atheles 2010.11.28. 17:12 • [84]
Sziasztok!

Színpadi tapasztalattal, nagyon-nagyon sok angol dalszöveggel és alap énektudással rendelkezem és keresem azon zenészek (dob, gitár, basszusgitár, billentyűs) jelentkezését, akik szívesen alapítanának rock/alternatív (Placebo, PJ Harvey, Sonic Youth) bandát Budapesten. Életkor nem számít (én 28 vagyok).

Előzőleg 2 kisebb, külföldi zenekar énekes dalszövegírója voltam és kizárólag komoly érdeklődők jelentkezését várom. Mivel az év végéig még ritkán vagyok az országban, a banda ténykedését januártól képzelem el.

atheles@freemail.hu

Üdv,
Atheles
doris 87 2010.11.28. 15:15 • [83]
Sziasztok!

Budapesti glam rock ill. glam metal bandát alapítanék. Énekes és egy gitáros már adott.

Akiket keresek:
- Elkötelezett, határozott és kitartó zenészek(dob, basszusgitár és gitáros posztra)

Rólam:
- 8-10 éve énekelek, több amatőr zenekarban fronténekesként megfordultam. Színpadi tapasztalattal és (alap) énektudással rendelkezem.
- Dalszövegeim, énekstílusom (ének hangom) leginkább a glam és a hard rock hangzást tükrözi. Sok volt zenekaromban is írtam szövegeket. A blues, metal és punk rock n' roll és alternatív zenei vonalak jellemezték előző ténykedéseimet . Legutóbbi zenekarom a Ham & X magyar rock zenekar volt.

Zenekari terveim:
- Összehozni egy olyan ütős Magyar Glam (n' Sleaze) Rock Zenekart ami olyasmi volt, mint annak idején pl.: a (magyar) S.L.A.N.G. zenekar...de akár olyasmit is, mint pl. a '80-as években az (amerikai) Poison zenekar vagy a Hanoi Rocks és hasonló régebbi zenekarok alkottak ...

A jelentkezéseket a következő e-mail címre várom: incsucsunna@gmail.com

Üdv.: Doris
toth.andrasm 2010.11.10. 22:37 • [82]
Az újonnan alakuló Hanabi szólógitáros,
basszusgitáros és dobos posztra keres tagokat.
Dalszerző társat keresünk.

Tel: 06 20 3975308
demo: http://www.goodday.hu/
Trekk 2010.11.09. 19:30 • [81]
Komárom-Esztergom megyében vagy környékén keresek amatőr rappereket , akikkel egy csapatot lehetne alapítani.
Ha van kedved hozzá, és szöveged akkor jelentkezz nálam.
cím: rapper92@citromail.hu

Üdv
Trekk
lap teteje
További oldalak 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még