2024. május 2. | csütörtök | Zsigmond nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Óriási káosz az Avril Lavigne koncerten -

A kanadai tinisztár, Avril Lavigne koncertjére érkezők nem kicsit szívtak a hétfői vihar miatt: késés, eső, káosz, elmaradt előzenekar, félbeszakadt koncert, rosszul lett rajongók... Aki kivárta a kezdést és ottmaradt, az sem...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.07.08.
Utolsó hozzászólás: 2008.08.05.
Hozzászólások: [17.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Reggi 2008.08.05. 19:30 • [17]
Ehh néhányan mekkora buták!!XD Én is ott voltam és szerintem a büfét nem fosztották ki én boldogon tudtam venni ételt ital mindent! Nem volt káosz mindenki megtalálta a helyét az időjárásról pedig senki nem tehet és ha valaki nagyon akart tető alá tudott álni ami igaz: menekült szállásnak nézett ki késett esett rövidebb volt mint ígérték... és szerintem nagyon is JÓ hogy elmaradt az előzenekar hogyan gondolták hogy egy EMO zenekart raknak egy pop-rock énekesnő elé?! a jegyellenérörzés milyen lett volna nagy tömeg de azért mindenkiét megnézték...Avril pedig jóval előbb érkezett mint sok rajongó és aki felnőttként ment oda az ne panaszkodjon! valahogy túlélte NEM??? ne lehetett belehalniXD
daniella17 2008.07.10. 23:42 • [16]
Amugy Nem a pecsa hibája, hanem a szervezőké akik CSAK KIBÉRElték azt a helyet!
vivykeh 2008.07.10. 20:12 • [15]
Ja amugy jó szemetek voltak már... A PeCsából szószerint kidobtak minket szóval...
AvrilKickAssFan 2008.07.10. 10:31 • [14]
Szerintem a PeCsát kellene zaklatni ezzel, elvégre ők nem készültek fel rendesen... + az már a pofátlanság netovábbja volt, hogy mikor váratlanul vége lett a koncertnek még csak vissza se mehettünk a csarnokba, pedig ömlött az eső! Érdekes módon a műsor előtt "gyertek be a házba, meg ne ázzatok" alapon mindenkit behívtak, tök rendesek voltak... Álszent majmok! Csak a pénz érdekli őket!
2008.07.09. 23:52 • [13]
az hogy nem kezelték a jegyeket, azoknak kellemetlen, aki saját hibájukon kívül nem tudtak a koncerten részt venni (mondjuk mert elájultak) így ők sem tudnak semmit bizonyítani. Én bíztam benne, hogy azért maradt nálunk a jegy, mert egy másik koncertre belépő lehetett volna. Pl. az előzenekart be lehetne pótolni.
CDfan 2008.07.09. 17:32 • [12]
már oda megírtam a véleményem...
nekem ne hazudjanak. ez pofátlanság a legtetejéből.
bizso 2008.07.09. 12:41 • [11]
Exkluzív részletek! Nincs kártérítés az Avril Lavigne koncert miatt
http://zene.hu/cikkek/cikk.php?id=13735
vivykeh 2008.07.09. 12:26 • [10]
Ez az CDfan, nem a ticketpro-t kell zaklatni, ők honnan tudják hogy a jegyekért a pénzt vissza lehet-e adni?
CDfan 2008.07.09. 10:46 • [9]
Le sem kezelték a jegyeket és simán oda lehetett adni akárkinek akinek csak akartam... Mondjuk nem tettem mielőtt még valaki feltételezné.
az AKTÍVban volt, hogy 3 számmal kevesebbet játszott az eső miatt.
a LIVE NATION volt a szervező a ticketpro a jegyeket árulta, nem őket kell zaklatni.
costa 2008.07.09. 10:19 • [8]
Sziasztok!
Melyik TV-ben volt szó az ügyről és milyen ajándéktárgyakkal akarnak lekenyerezni minket? Érdekelne még hogy ki a szervező pontosan, a Ticketpro cége?
Az egyébként nyilvánvaló kamu, hogy már csak 3 szám volt hátra, mert egyrészt egy koncert tényleg nem 1 órás, másrészt akkor azt már hagyták volna lemenni...
Felháborító az egész, amint már korábban jeleztem, az elmaradt élmény miatt elsősorban, valamint tényleg amiatt, amit Naspolya írt, hogy ha nagyon akarok, gond nélkül bemegyek akár jegy nélkül is, arról nem is beszélve hogy kerítésen simán ki lehetett adni. Röhej!
lap teteje
További oldalak 1 2 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még