2024. május 13. | hétfő | Szervác, Imola nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Nyerj a Megasztár 4 kedvenceivel!

Szombaton este nyilvánosságra hozták azt a névsort, mely tagjai - összesen 15-en - közül kikerül a Megasztár 4 győztese.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.10.07.
Utolsó hozzászólás: 2009.01.03.
Hozzászólások: [77.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Myra 2008.11.09. 20:00 • [57]
Király Viktor nálam az első. S hogy miért? Mert kialakult stílusa van, egy igazi egyéniség, gyönyörű a hangja, odafigyel a segítő szándékú kritikára és tanul belőle. És a tehetségével, tudásával, szorgalmával nem kérkedik, hanem visszafogottan - bájos mosollyal - fogadja a közönség szeretetét. Érezhető a zene iránti alázata. Én Neki drukkolok, megérdemelné az 1. helyet, és a saját lemezt! :)
aniko214 2008.11.09. 17:03 • [56]
Szerintem Dávid vagy Lüszi fog nyerni mert a többiek hangja nagyon rossz!
Tamara és Hien Gőgösen visszavonultak a pihenőbe és ott örültek a fejüknek!
Hien olyan P***szt hogy mikor ovábbjutott Lüszinek még puszit sem adott, szép mondhatom !
SZerintem azért nem adott neki puszit mert Lüszi sírt Karcsi miatt!
Anikó
aniko214 2008.11.09. 16:58 • [55]
Nagyon sajnálom h Karcsi kiesett mert az én szememben és szerintem sokan mások is így gondolják Ő a Megasztár GYŐZTESE! A zsűri visszaszavazta hien-t akinek a hangja hátborzongatóan rossz! Karcsiból annak ellenére hogy kiesett egyszer még világhírű énekes lecc! Olyan mint a példaképe Whitney Houston!!
Nagyon Szeretlek Karcsi! Sok millió puszi
Anikó
szépség 2008.11.09. 13:36 • [54]
Szégyen és gyalázat!!A mi országunk szolgálja a mi népünket szerintem.Végtelenül sajnálom a K!!arcsit,és a továbbiakban Hajrá Lüszi és Dávid!!Tejes szívemből drukkolok Nektek!!REmélem jövőhéten Az távozik aki most akartatom(és sok más akarata)ellenére bennt maradt ,és gőgősen lépkedett vissza a NEM megérdemelt helyre.BRIGI
Anyáca 2008.11.09. 10:42 • [53]
Szerintem Lakatos Krisztián a nyerő, mert neki van a legjobb hangja, és a MEGASZTÁR erről szól ! Ami még erősíti számomra azt, hogy Ő lehet a MEGASZTÁR, az, hogy rendkívül bájos, kedves az egyénisége, legalábbis amit a TV-n keresztül érzékelni lehet. Nem utolsó sorban pedig rendkívül jóképű fiatalember, ha színész lenne azt mondanák rá, hogy szereti őt a kamera. Egyszerűen jól esik ránézni, a hanja pedig fenomenális! Én nagyon szurkolok neki, mindamellett, hogy Király Viktort is imádom, már csak azért is mert az egyik fiam nagyon hasonlít őrá.! De mégis, ha kettőjük közül kellene választani én a Krisztiánt választanám! Hajrá Krisztián, én nem féltelek, mert ha TE leszel A MEGASZTÁR, ha nem a Te sorsod már megvan írva és az az, hogy az emberek boldogságát fogod szolgálni a hangoddal! Ehhez nagyon sok boldogságot, erőt, és nagyon jó egészséget kívánok neked!
Sok szeretettel S.S-né Ildikó/Anyáca/Verőcéről
zsuzska34a 2008.11.08. 19:04 • [52]
Az én emberem Lakatos Krisztián!
bűbájos 2008.11.08. 14:03 • [51]
Tóth Lüszi
Ildycon87 2008.11.08. 12:30 • [50]
Nekem Fekete Dávid a kedvencem ebből a szériából, tetszik a mély hangja és a kisugárzása, na meg az, amikor musical dalokat énekel. :)
karolyszol 2008.11.08. 02:31 • [49]
Tóth Lüszi.
karolyszol 2008.11.08. 02:27 • [48]
Milyen igazad van.Mind a kettő énekesnőnek írt Pici bácsi zenét.Ennyi a közös bennük.Kovács Kati két album után,lelépett,Lárika pedig a Magyar zene ikonjai közé emelkesett.
Előzmény: zsani03 • 2008.10.27. 17:00 • [42] • Előzménykövetés 
lap teteje
További oldalak «« 1 23 4 5 6 7 8 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
beszámolók még