2024. május 13. | hétfő | Szervác, Imola nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Nyerj a Megasztár 4 kedvenceivel!

Szombaton este nyilvánosságra hozták azt a névsort, mely tagjai - összesen 15-en - közül kikerül a Megasztár 4 győztese.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.10.07.
Utolsó hozzászólás: 2009.01.03.
Hozzászólások: [77.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

voti 2008.11.06. 22:29 • [47]
Sziasztok!

Szerintem az előző Megasztár sokkal jobb volt. Minél több széria lesz, a minőség romlik!
A mostani szériában a kedvencem: Bencsik Tamara.

Üdv

A.:)
makizsolt 2008.11.02. 16:13 • [46]
(kimoderált hozzászólás)
ferenczit 2008.11.01. 22:49 • [45]
Hát szégyen, amit ez a ország művel szavazás címen. Már ez a műsor sem arról szól, hogy valóban Megasztárt keressenek, hanem arról, hogy a tizenéves csitriket éltessük és az egy stílust énekelni tudó bohocót -f.k.- tovább juttassuk és a sajnálatról. Hol van a két csitri a Sonia-hoz -és a többiekhez (f.k., sz.k. nem) képest ? Sehol. Otthon már aludniuk kellene, hétközben pedig az iskolában tanulni. Gyalázatos volt a két gyerek és azok is akik azért küldtek az ő nevükkel sms-t mert aranyosak. Szégyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
freya56 2008.11.01. 10:57 • [44]
Fekete Dávidot szeretem a legjobban, mert iszonyú jó hangja van, és szerintem ő az, akinek már most biztosítva van a helye valamelyik színházban a Megasztár után. Tiszteletreméltó.
mareee 2008.10.28. 19:32 • [43]
Nekem is Lakatos Krisztián a kedvencem, valamint a Fekete Dávid.
Azt nagyon sajnálom, hogy Ambrus Rita nem folytathatta a Megasztárt.
zsani03 2008.10.27. 17:00 • [42]
SZIASZTOK! ZSANETT VAGYOK NEKEM A KEDVENCEM A LAKATOS KRISZTIÁN AZ ELSŐ HELYEN VAN NÁLAM,MERT ERŐTELJES TISZTA HANGJA VAN!AMIKOR ÉNEKEL VAN HANGULAT!DE A KIS LÜSZI IS NAGYON JÓ! ADJÁTOK MEG A KRISZTIÁN ELÉRHETŐSÉGÉT!NAGYON SZERETNÉK VELE KAPCSOLATBA LÉPNI!NAGYON KÖSZÖNÖM ELŐRE IS! PUSZI KRSZTIÁN!
emtibi 2008.10.26. 21:06 • [41]
Szerintem baromira ciki, hogy egy állítólagos zenei portál újságírója nem tud különbséget tenni Kovács Kati és Katona Klári között...
Tamara Katona Klári dalát próbálta erotikusan elénekelni, nem pedig Kovács Kat
Mázs4ever 2008.10.26. 14:37 • [40]
Nekem Szecsődi Károly a kedvencem mert jó a hangja és irtó cuki=)
tovis 2008.10.25. 19:43 • [39]
Azért a dolgok nem túlságosan fényesek.....
Majd a nézettségi adatok alapján dől el elsősorban, hogy az alábbi véleményem mennyire megalapozott.

Ilyen gyenge és színvonaltalan Mega még nem sikeredett. És ennek fő oka a ZSŰRI. Mert hát ugye "elvileg" ők választották ki a résztvevőket. Persze a zsűrit meg a TV (ők meg valószínűleg azokból, akik egyáltalán hajlandók voltak vállalkozni erre). Végül is amilyen a zsűri - olyanok a kiválasztottak, szegények.

Csak az elgondolkodtató párhuzam kedvéért a régi (pazar és talán még nem elfelejtett) és erről a mostani zsűri összetételről:

Settenkedő - Fridi
Presser - Mester
Soma - Enikő
Pély Barna - Fenyő

Innen aztán egyenes út vezetett a színvonal és kiválasztottak felé. Nagyjából azok estek ki akik meghaladták ennek a zsűrinek a szintjét, akármilyen indokkal is. Ráadásul mi csak azokkal találkoztunk, akik ettől a zsűritől utat kaptak a képernyőre kerülés csodájához. Meg persze kontraszként a semmiféle önkontrollal nem rendelkezőkkel, a zsűri komoly munkájának erősítése okán.

És még ebből a végtelenül gyenge mezőnyből is ki fognak esni a némileg jobbak, mint ahogy már egy ki is esett.

Azt gondolom, hogy a korábbi versenyeken a fél ország azon izgult, hogy a nagyon sok jó közül ki fog kiesni. Meg hogy a 3-4 igazán kíváló küzül ki fog nyerni! Most meg tulajdonképpen édes-mindegy. Valaki majd megnyeri, és már el is feledtük az egészet. Mert hát igencsak feledhető a műsor, a résztvevőkkel egyetemben

A nézők meg addig is böngészik a tv műsorújságokat, valami normális nézhetőbb reményében......

t.





rebykehh 2008.10.25. 18:18 • [38]
SZIASZTOK!!
Én nagyon szeretem Nguyen Thanh Hien-t, háth szeretem még Fekete Dávidot...de azért a többiek is jók :P
nah sziasztok
Reby
lap teteje
További oldalak «« 1 2 34 5 6 7 8 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még