2024. május 13. | hétfő | Szervác, Imola nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Nyerj a Megasztár 4 kedvenceivel!

Szombaton este nyilvánosságra hozták azt a névsort, mely tagjai - összesen 15-en - közül kikerül a Megasztár 4 győztese.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2008.10.07.
Utolsó hozzászólás: 2009.01.03.
Hozzászólások: [77.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

gigu 2008.10.14. 12:42 • [27]
Szerintem a legjobbak maradtak bent, mindegyikre jellemzö a : TEHETSÉG+EGYÉNISÉG+KÖZVETLEN NYITOTT SZEMÉLYISÉG+KÖZÖNSÉG IRÁNTI FELTÉTLEN SZERETET. Ambrus Rita jó volt de mind az öt jellemző nem illik rá. Ő egy fantasztikus hangú, dekoratív nő, aki kissé hideg és távolság tartó. Nics benne az a tűz mint a többiekbe. Vérprofi, lehet már kiégett?
gyöngyi29 2008.10.14. 12:09 • [26]
Az első számú kedvencem Tóth Dávid nagyon tehetségesnek tartom,szimpatikus jó hogy nem esett ki!Én neki szurkolok!!:-)) Utána Tóth Lüsszinek!! Nagyon jó hangja van?csak így tovább ilyen hangot nem szabad elrejteni még ha ennyi idős is!!Miért kritizálják ennyien a kora miatt nem értem,hiszen Szandi is ennyi idősen kezdte!!VIszont Ritát nagyon sajnálom hogy kiejtették,neki ott lenne még a helye!!
verbok 2008.10.14. 09:11 • [25]
Sziasztok! Nekem Lüszi nagyon tetszett, tehetségesnek tarom, de nagyon fiatal még. Nem tudom mennyire készült fel egy ilyen versenyre, nagyon féltem a fiatal kora miatt
pregin 2008.10.14. 08:36 • [24]
Szintúgy Ásós Attilára voksolnék.Szerintem nagyszerű hangja van,de vajon az ilyen emberek hol bújkáltak eddig, :-)
bagesz 2008.10.14. 07:43 • [23]
Nekem Ásós Attila a kedvencem.Én neki szurkolok.Személyesen is ismerem hisz dolgoztam vele a Sanyo-ban Dorogon.
Nagyon örülnék neki ha Ő nyerne.
bolcskei 2008.10.13. 20:29 • [22]
Sziasztok!
Nekem Shwarcz Dávid hiányzik a csapatból,nemtudom mi lehet az oka ,miért nem engedték tovább?
Gyönyörű hangja van szerintem,kaphatott volna esélyt
Nagyon sajnálom,és remélem hallani fogok még róla,szeretem a hangját és ahogy előad énekel
Üdv mindenkinek:klara
Timcshy 2008.10.13. 18:52 • [21]
Nekem is Ambrus Rita volt a kedvencem. Nagyon sajnálom, hogy nem jutott tovább. Szerintem nagyon tehetséges, remélem, hogy valaki felfigyel rá. Én biztos megvenném az albumát! Lüszi szerintem még nem odavaló, nem azért kéne szavazni rá mert aranyos kislány.
megaszongya 2008.10.13. 12:51 • [20]
Szerintem Fridi pont jó a zsüriben, csak maradjon nyugodtan! Favoritod; Szecsődi Károly nekem egyáltalán nem jön be, azzal a kevés hangállományával együtt, valamint fiatal kora ellenére egy krumpliszsák testtel. Nekem szinte egyedül Balogh Imre az etalon. Remélem sokáig láthatom és élvezhetem pompás hangját a kedves karizmájával együtt!
Előzmény: bodori • 2008.10.13. 12:41 • [19] • Előzménykövetés 
bodori 2008.10.13. 12:41 • [19]
Nagyon csalódott vagyok!!!! Friderikusz menjen vissza oda ahonnan jött. Egy megalázó személy, hogy van mersze , engedélye, hogy így megalázzon embereket, akik igen tehetségesek. Neki nem jön be- másoknak meg Ő nem jön be - mit szólna hozzá, ha Őt gyaláznák.Normálisan is meglehet mondani, hiszen azért van ott a zsűriben, de én simán kiseprűzném, de olyan magas lovon ül, hogy minden lepereg róla. Favoritom Szecsődi Károly. Lüszi szerintem, most is nagyon gyenge volt a gyerekhangján és szerintem azért maradt bent, mert nagyon édes kislány, tehetséges is, de még nem jött el az ő ideje. A nép meg sajnálja és azért szereti mert még kislány. Sok sikert a többieknek is.
Poppi 2008.10.12. 12:10 • [18]
Csatlakozom szellemlenyhez, én is csalódott vagyok.
Ambrus Rita, Farkas Zsófi, Schwartz Dávid őstehetségek. Ha engedték nekik, hogy nevezzenek a megasztárban, nem szabadott volna őket így elengedni. Remélem felfigyeltek rájuk a lemezkiadó cégek, és hamarosan önálló albummal jelennek meg a hazai piacon.
Egyébként tényleg jó kis csapat állt össze, bár Lüszit féltem, nehéz lesz neki a nagyokkal felvenni a harcot. Szecsődi Károly, Balogh Imre hajrá, én nektek szurkolok a legjobban. :)
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 56 7 8 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.09.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Április 27-én mutatta be a Katona József Színház a Mefisztóland...

Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
beszámolók még