2024. május 14. | kedd | Bonifác nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

"Számomra élvezhetetlen volt a Nox koncert" - írta olvasónk felháborodottan

Hogyan érezted magad a Nox, október 24-én megtartott koncertjén?

Témaindítás: 2008.10.25.
Utolsó hozzászólás: 2008.11.01.
Hozzászólások: [46.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

K17 2008.10.25. 13:24 • [6]
15-16 ezer emberből 150 hazament ez kb 1%,bőven belefér az általam leírt kategóriába.Én a koncertet néztem nem azt számoltam ki megy hazafelé.
Ha annyira élvezhetetlen lett volna vajon miért maradt ott végig szinte mindenki? Én a 119 szektorban ültem a színpad jobb oldalán és kiválóan lehetett hallani és látni az egész műsort.Valóban kicsit nehezen indult be a műsor de az első pár szám után fergeteges hangulatot varázsoltak a csarnokba.
De mindig vannak örök elégedetlenek mert ugye fikázni valamit azt nagyon megtanulta a magyar.
Ajánlom a CD-t megvenni és otthon a kandalló mellett ülve szépen halkan "hogy a szomszédot sem zavarja "meghallgatni.

Na ez való a vájtfülűeknek a koncert öröme meg maradjon meg nekünk rajongóknak.
Nem fogunk sírni ha legközelebb nem jöttök.
csepkriszti 2008.10.25. 12:09 • [5]
Sziasztok!
Én is voltam a koncerten és igazán sajnálom, ha ilyen rossz élményekkel jöttetek el.
A küzdőtéren sikerült helyhez jutnom, még hozzá az első sorban, nem mondom itt a basszus néha nagyon durva volt, és néha elnyomta az énekhangot, de alapvetően élvezhető volt a koncert.
Arra pedig, hogy 3 szám után eljöttetek... szerintem kb. a 4-ik után szabadult fel mindenki a leginkább, Szilvi is, a hangjával együtt.
Nem tudom hátul milyen volt a hangosítás, de ismerőseim ültek a hangosítópult vonalában, és ők nem panaszkodtak.
Remélem azért lesz még jó benyomásotok is a Noxról és koncertjükről, mert higgyétek el, hogy szívvel-lélekkel készültek erre.
sasjoe 2008.10.25. 11:50 • [4]
Kedves K17! A hozzászólásod szintje mindent elárul. Köszönjük!
Egyébként akkor az a több mint 150 ember aki hazament idő előtt, az mind "vájtfülű köcsög" lenne? Nem hinném.
Előzmény: K17 • 2008.10.25. 11:35 • [3] • Előzménykövetés 
K17 2008.10.25. 11:35 • [3]
Szerintem meg tökéletes volt.Az ilyen vájtfülű köcsögök meg hallgassák a Győzikét az való nekik.
Nem fognak hiányozni senkinek.
sasjoe 2008.10.25. 11:15 • [2]
Pocsékul! A párommal mi is eljöttünk előbb. Ezt az iszonyú erős hangerőt nem lehetett bírni. A párom több résznél a fülét is befogta, mert fájt neki.
Ahogy néztem, az első 5 szám alatt több mint 100 ember haza is ment. Mi tovább bírtuk, végülis jegyenként 7000-et fizettünk, gondoltuk majd kibírjuk valahogy. Nem sikerült.
Egy szó mint száz, ekkorát még nem csalódtunk koncertbe. A hangosítót a Nox helyébe kirúgnám!
Előzmény: bizso • 2008.10.25. 08:00 • [1] • Előzménykövetés 
bizso 2008.10.25. 08:00 • [1]
Hogyan érezted magad a Nox, október 24-én megtartott koncertjén?
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 45
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.14.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.13.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
beszámolók még