2024. május 15. | szerda | Zsófia, Szonja nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Felfrissül a piac: megszűnik a két vezető rádió

Erről október végén döntött az ORTT.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.28.
Utolsó hozzászólás: 2009.12.02.
Hozzászólások: [86.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Terraform 2009.11.06. 10:19 • [66]
(kimoderált hozzászólás)
Terraform 2009.11.06. 10:03 • [65]
Erlkőnig!Szal csak fel a fejjel, és legalább helyesen írni tanuljatok meg, akkor a véleményetek kicsit hitelesebb lesz. Bocsi akkor ez mi???Valótant ?????Mer értem de akkor tese hibázzzzzzzzzzz:)))))))))))))))))
Erlkőnig 2009.11.04. 17:10 • [64]
Kedves Drága, a komcsik által félrevezetett Barátaim.
Kedves 65 Gugyó! Valótant beszélsz, mert éppen, hogy több pénzt ajánlottak, mint a két korábbi adó. Nem javaslom, hogy pereskedni kezdj, mert sokat fogsz rajta bukni.
Az összes többi ostobaság, merő találgatás, amire csak annyi a bizonyítékod, hogy a Retek meg a Tévékettő így csinálta, ők viszont a komcsik talpát nyalják. (meg mást is, persze jó pénzért)
Terraform cimbora!
Az emberek egymásnak uszításában élenjárnak a bochkorfélék, éppen az ő eltűnésük kívánatos. Tizenkét éve.
Még senki sem írta le, miféle törvénytelenség történt, csak átkozódtok. Két rádiónak lejárt a hét év, amit a törvény előír. Kaptak még öt évet, amit a törvény lehetővé tesz. Ezután a törvény semmit sem ír elő. Felszabadult két freki, és az kapta, aki TÖBBET ígért. A politikáról pedig az a véleményem, hogy szabad politizálni, ha mindenki szóhoz jut, de a bochkorféle szűrő nekem nem tetszik. Ők is politizáltak, csak a feledés homálya fedi a dolgot, mert most, hogy a komcsik egy trágyadomb közepére tolták az országot, már csak kussolni lehet. Már csak a legőrültebbek merik azt hazudni, hogy erről is más tehet.
Szal csak fel a fejjel, és legalább helyesen írni tanuljatok meg, akkor a véleményetek kicsit hitelesebb lesz.
Pá Aranyoskáim! Nyissátok ki a szemeteket, ha már elvárjátok, hogy ennek a féleszű bandának az adóságait kifizessem, (meg a dédunokáimtól is.) és ne rémüldözzetek, ha a csahosaik a média kilencvenöt százalékából, visszaszorulnak a kilencvenkettőre!
Terraform 2009.11.03. 11:37 • [63]
Ez lemaradt szal Bizso igergetés az megy,h ilyenek leszünk meg olyanok ezek üres szavak!!!Arra válaszolj mér kell elvenni azt az embertől amit szeret?????És helyette kap 1 másikat az ugyan olyan lesz ami volt??HÁT NEM ENNYI THX!!!!
bizso 2009.11.03. 11:36 • [62]
Egyedül a Sláger Rádió vezérigazgató kommunikálja mindenhol, hogy politikai műsorok lesznek. A rádió részéről ilyen info nem hangzott. Nekik is az lesz a lényeg, hogy minél többen hallgassák őket, tehát ezért se ésszerű politikáról beszélni nagy mennyiségben, hiszen akkor a hallgatók nagyrészét elfelejtik.
Előzmény: Terraform • 2009.11.03. 11:30 • [61] • Előzménykövetés 
Terraform 2009.11.03. 11:30 • [61]
Bizso csak olvastam de annyi épp elég volt!!Szerinted olyan jó lesz hallgatni a POLITIKÁT AMI CSAK HAZUDOZÁSRÓL SZÓL?????
bizso 2009.11.03. 11:21 • [60]
Terraform! Hallottad már a két új rádiót? Honnan tudod, hogy rossz lesz?
Előzmény: Terraform • 2009.11.03. 11:19 • [59] • Előzménykövetés 
Terraform 2009.11.03. 11:19 • [59]
VAN 1 FŐ ÉRV!!!!!!!!LÉNYEG UGYE AZ ORTT BESZÜNTETI A 2 LEGNAGYOBB RÁDIÓT EBBŐL MI KÖVETKEZIK???AZ,H AZ EMBEREKET 1MÁSNAK USZITJÁK!!!HISZ ITTIS 1MÁSNAK ESÜNK EZ MI A FASZRA JÓ NEMÉRTEM!!SZERINTEM ELÉG SOK BAJ VAN EBBE AZ ORSZÁGBA ÉS LESZ IS DE NEM ELÉG INKÁBB STUFFOLJUK AZ EMBEREKETT,H JOBBAN UTÁLUK 1MÁST EZ AZ ORTT!!!!DEHÁT EBBŐL LÁTSZIK,H AZ ORTT-BE IS ÜRES AGYATLAN SEGFEJEK ÜLNEK AKIK ANARCHIÁT SZÍTANAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Terraform 2009.11.03. 10:40 • [58]
NEO FM+KLASSZ RÁDIÓ KIVÁNOM MIELÖBB CSÖDÖLJETEK BE ÉS HUZZATOK A PICSÁBA!!!! ÁTOK RÁTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉS AKKOR MÉG FINOM VOLTAM:)))))))
65Gyugyó 2009.11.03. 08:17 • [57]
Ez egy szabad ország mindenki azt hallgat amit akar. Nekem az nem tetszik amikor az ORTT Kevesebb összeget felajánló cégeknek adja oda a sugárzási jogot, mert engem aki adófizető vagyok megkárosítanak. Nem vagyok egy orákulum de szerintem az fog történni hogy ez a két új orgánum a választásokig fogja fizetni a pénzt (mert a pártoknak addíg lesz fontos hogy ebbe pénzt öljenek) és utána véletlenűl csődbe megy mert az emberek nem fogják az undorító politikát hallgatni , vagyis az ORTT dupla kárt okoz az államnak mert egyrészről a kevesebb pénzt felajánló ajánlatot fogadták el másrészről azt a kevesebb pénzt se fizeti be senki. Az se tetszik hogy az ORTT 12 döntéshozója (akiket az én befizetett adómból fizetnek) semilyen személyes anyagi feleősséggel nem tartoznak az általuk okozott kárért. De azt megígérem nektek hogy ha amit megírtam bekövetkezik beperelem őket személy szerint (mind a 10-üket akik erre szavaztak) mert az államnak 10 milliomod részben tulajdonosa vagyok és az okozott kár 10 miliomod részben engem ért.
lap teteje
További oldalak «« 1 23 4 5 6 7 8 9 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.14.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.13.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Április utolsó napja idén...

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
beszámolók még