2024. május 15. | szerda | Zsófia, Szonja nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Felfrissül a piac: megszűnik a két vezető rádió

Erről október végén döntött az ORTT.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.28.
Utolsó hozzászólás: 2009.12.02.
Hozzászólások: [86.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

MokkaCicc 2009.10.28. 16:24 • [6]
Mentsük meg együtt a Danubius rádiót! Írd alá ezt a petíciót: http://www.petitiononline.com/222963ab/petition.html
Danubius, a MI rádiónk!
Goldfish66 2009.10.28. 16:14 • [5]
Yakin!

Csak azt nem értem, hogy hogy lehet mégis ez a szavaiddal élve "két ízléstelen, leszerepelt rádió" a két legnagyobb hallgatóságot vonzó adó. Kicsit gondolkozz már el mielőtt baromságokat irkálsz!!!!!!! Ha tényleg igazak a hírek, akkor hülyeség arról ábrándozni, hogy jobbak lesznek az újak. Ha csak nem vágysz politikai műsorokat sugárzó adóra, és szívesebben hallgatsz zene helyett uncsi beszélgetéseket....................

A másik! Te azon kevesek közé tartozol, akik nem szeretik egyiket sem. Több millió hallgató mindennapjaiban viszont évek óta ott vannak, mint egy láthatatlan barát, családtag. Hozzánk szólnak, együtt nevetünk vagy bosszankodunk , velük ébredünk.

Lehet sms-t írni, betelefonálni, játszani, nyerni, véleményeket mondani, stb.................emberiek és ez a lényeg..............nem egy elérhetetlen léggömbök....................én a Slágert indulásuk óta hallgatom..........................Lehet köpködni őket, de nézz körül melyik adó ennyire humánus, emberi , interaktív????? Nem kötelező senkinek ezt a két adót hallgatnia, de valamit azért csak tudnak, ha az ország két legsikeresebb rádiója ma is, nem gondolod????

Nagyon sok embernek segítettek, nem zárkóztak el semmitől, náluk nincs lehetetlen...........................mi ezzel a bajod?? Talán egy sértett pökhendi vagy, akit az élet megviselt és ezek a dolgok elégítenek ki, ezek okoznak neked örömet??? Sajnállak nagyon!!!!!!!!!!!!!!! Mondjuk ha a reggeli műsort nem szereted a fiúkkal, oké elfogadom, de egész nap nincs olyan zene, műsor stb, amit szívesen meghallgatsz??? talán akkor nem is a rádióban van a hiba.................................................

Nagyon elszomorított a hír, de én még hiszek a mesékben, így bízom benne ez a döntés nem végleges..............................................



yakin 2009.10.28. 13:58 • [4]
na végre! felkavarodik végre az állóvíz, a két ízléstelen, leszerepelt rádió meg eltűnik a süllyesztőben. én üdvözlöm a hírt, hátha az újak képesek lesznek jobbak lenni.
hogy politikai döntés-e ez, nem tudom, nem is érdekel. az ortt sajnos egy ilyen szervezet, működését szégyen és a "szükséges rossz" érzése követi.
gyöngyi8 2009.10.28. 12:45 • [3]
Ja! És éppen csak a saját pontozásukat nem vették figyelembe. Kívánom, hogy mindkét rádió, mielőbb menjen tönkre!
gyöngyi8 2009.10.28. 12:42 • [2]
Egyszerűen undorító amit az ORTT művelt. Politikai döntést hozni, zenei rádiók frekvenciájáról. Lefeküdtek egymásnak. Én megszavazom a te rádiódat te az enyémet. Gusztustalan. Ki fogja azokat a szarokat hallgatni? Ebben az országban demokrácia?!? Az egész országtól undorodom. Szégyellem, hogy itt élek!
bizso 2009.10.28. 12:23 • [1]
Az Advenio és az Est Média FM1-konzorciuma nyerte a két országos kereskedelmi rádiós frekvenciát – értesült a Kreatív.

Az Advenio a jelenlegi Danubius-, az FM1 a jelenlegi Sláger-frekvenciákon sugározhat november 18-tól.

Az ORTT délelőtti ülésén kétharmados döntést kellett hozni, a két pályázó 10 szavazatot kapott: egyedül egy delegált nem voksolt rájuk, Tímár János nem adta le szavazatát.

Mi a véleményed? Hiányozni fog valamelyik rádió?
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.14.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.13.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
beszámolók még