2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Kapcsolatok
H-Rom együttes

H-ROM

2006-ban a zene szeretetéből alakult. Egyőrületes Karaoke party volt az előzmény és egy új barátság kezdete, amikor is az első stúdiófelvételük is volt.

2007-ben ezt követte a Május lemezfelvétel.

A Jó A Rossz És A Lélek a zenekar koncepciója. A kiadványukkal, az elszántságunúkkal és a tenni akarásunkkal járultak hozzá a Magyar Zene történelemhez.

A zenekar célja zenélni és zenét írni és újra zenélni és megint zenét írni.

A hitvallásuk” a zene mindenkié csak akard és téged is megtalál”

A névválasztásnak több indoklása is van: H-ROM mert hárman vannak a tagok és a keresztnevünkből adódóan Rea, Oki, Miki.

A formációnak nagy álma volt, hogy egy saját nagylemezt jelentessen meg. Célként fogalmazzák meg a populáris hangzású zenei világban elénekelni az érzéseinket, ami bennük van. Sokak szerint ezt a törekvésüket siker koronázta. Koncepciójuk "a jó, a rossz, és a lélek", amely ez kis magyarázatra szorul. Oki a valóságshowból ismert nagyon jó "rossz" karakter, Mikire jutott a „jó” szerep, míg Andrea a „lelket” testesíti meg.

2006-ban Média generál stúdióban készültek a felvételek. A lemezen közreműködtek Jankai Béla (aktív zenész, Buldózer, Prognózis, Omega,) Pálmai Zoltán, Kiss István, Kaposvölgyi Golyós József, Pál Zoltán, Vokál: Demeter György.

2007-ben bekerültek a ZeneExpress műsorába, egész évre.

Tv képernyőn először az ATV-n mutatkozhatott be a csapat a szilveszteri adásban 2 dallal, táncosokkal és igényes koreográfiával.

2008. január 12-én a Cream pub és étteremben léptek fel melyről azt követően a Blikk napilapban is megjelent egy cikk, hogy a fellépésnek sikere volt.

Január 30-án a Cooltv-n a Cool live című műsorban voltak hivatalosak, ahol a videoklipüket is leforgatták mely már tavaly február óta fut a Fix tv-n. S amelyet a nézők folyamatosan kérnek.
A lemez címadó dala a "Fáj" amelyből videóklip is készül, s a forgatás februárban indul el. A lemez producerei: Jankai Béla, és Karacs Miklós a lemez februárban jelenik meg. A zenekar e lemez eladásból támogatja Oki szemműtétjének költségét, ami közel egymillió forintba kerül, s csak ez mentheti meg a szemevilágát. (forrás: hrom.hu)

[2008.01.07.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még