2025. június 2. | hétfő | Kármen, Anita nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Kapcsolódó cikkek
A Rolling Stones hatalmas koncertet tart Romániában
Kapcsolatok
The Rolling Stones

Varsóban, Zágrábban és Brno-ban lép fel a Rolling Stones

Mindenféle kósza hírek kaptak szárnyra a Rolling Stones turnéval kapcsolatban, íme az igazság.

Európa-szerte folyamatosan keringtek hírek arról, hogy a világ legnagyobb rock 'n' roll cirkusza a Rolling Stones turnézik, csak éppen mély hallgatásba burkolóztak a szervezők mindenhol és hétpecsétes titokként őrizték a lehetséges turnéállomások kilétét, máig.  Ma azonban hivatalosan is bejelentették, hogy 2006 nyarán 30 európai koncertre gördülnek be a kövek, azaz a Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood és Charlie Watts alkotta csapat teljes életnagyságban látható a "szerencsés" európai városok színpadán a "Bigger Bang" című turné keretében.

Bár Magyarországon nem lesz Rolling Stones-koncert, a Multimedia Concerts és a Multimedia International az európai turné 4 városában szervezi a Rolling Stones koncertjét helyi testvércégeivel: Varsóban, a Bemowo reptéren, Brno-ban, a nemzetközi vásár területén, Zágrábban a Maximir Stadionban illetve Athénban, az Olimpiai Stadionban.

A zágrábi koncertet különösen fontos lehet a hazai közönség számára, ugyanis ezt a koncertet teljes egészében a budapesti Multimedia Concerts Kft. szervezi és jegyterjesztése ugyanúgy bonyolódik, mint bármelyik a Multimedia által szervezett pop-rock koncert esetében. A magyar érdeklődők itthon, a Ticketpro hálózat pénztáraiban forintért vásárolhatják meg a belépőket a július 6-i koncertre. A jegyárakon semmiféle extra költség nincsen, ugyanazon az áron kerülnek forgalomba, mint a koncert helyszínén.

Bár első látásra kicsit meghökkentő lehet, hogy immáron Zágrábig kelljen kiruccani, ha a Rolling Stones-t akarjuk látni, de jobban belegondolva nincs olyan messze, viszont van autópálya a magyar határtól egészen végig és nyáron már nem is olyan rossz dolog egy hosszú hétvégére leruccani Horvátországba, összekötve esetleg a zágrábi koncertlátogatást egy kis tengerparti miniszabival... Tervezni még van idő, viszont a zágrábi koncertre a jegyárusítás rövidesen indul.

[2005.12.02.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gabriella szolgáltatás [2025.06.01.]
gabriella szolgáltatás [2025.05.29.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Jubileumot ünnepeltek a Madách Színházban - képriport
Másfél év alatt több mint 100-szor...

Egy év után újra megnéztük a Triászt a Barba Negrában
Kihagytunk egy évet a Triász...

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
Bemutatták "Mágus - 1920: A káprázat születése" musical showt - képriport
Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
beszámolók még