2025. december 5. | péntek | Vilma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Linkek
Forrás: Edupress.hu
Kapcsolatok
Legnépszerűbb csengőhangok
Kapcsolódó események
Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT)
[2006. július 18. 00:00 - 23. ]

Ötvenkétezer résztvevő - Mérlegen az EFOTT

Zene, zene, zene. Kilométernyi vízpart és hullámverés, rengeteg koncert, öt nap szikrázó napsütés és sok-sok hordó sör. Reggae és bungee jumping, rock, strandfoci, körbenülős beszélgetések és zöldre váltó randikártya. A vasárnap zárult EFOTT mérlege: 52000 résztvevő.

Vasárnap délelőtt a siófoki vasútállomáson a kalauz sajnálattal közli a hozzá fordulóknak: igen, mindjárt itt a vonat, de felszállni nem érdemes rá, vagy még inkább nem is lehet: megtelt Zamárdinál. A fesztivál területe a dél körül már teljesen kiürült, a hátramaradt nyomok viszont néhány órán át még emlékeztetnek az ötnapos rendezvény történéseire.

Már a nulladik nap felülmúlta az előzetes várakozásokat, annyian érkeztek, hogy a kemping kisvártatva megtelt. Ugyanakkor - hála a helyszín adottságainak és a gondos előrelátásnak - a szervezők bővíteni tudták a sátortábor területét, így a keddi nap négyezer vendége már már gond nélkül mulathatott - leginkább a Kisszínpad sátrában.

Merthogy az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója szerdán indult be igazán, a Civil Faluban található beszélgetős programokkal, kirakodóvásárral, a sport- és a turisztikai programokkal, és persze legfőképpen az esti koncertekkel. Ezek négy helyszínen, a Nagyszínpadon, a DeWalt tribute színpadon, a Kisszínpadon, és a Globe Party Arénában zajlottak. A csütörtök legnagyobb médiafigyelmet kiváltó eseményének kétségkívül a kormányfő valamint az oktatási és kulturális miniszter érkezése számított, ugyanakkor az utolsó két nap volt az igazi csúcsa a rendezvénynek. Pénteken a reggae olyan világsztárjai érkeztek az EFOTT-ra, mint I-Wayne, Firestar, Harmony, I-Will, valamint a House of Riddim, szombaton pedig Raul Paz varázsolt a színpadon.

A Pannon Egyetem által szervezett idei EFOTT végső mérlege 52 ezer fő, és egy professzionálisan lebonyolított, a hely adottságait jól kihasználó rendezvény. Jövőre minden bizonnyal ismét országos-turisztikai-találkozunk - mindenesetre a léc magasra került az idei fesztivállal.

- www.edupress.hu -

[2006.07.27.]

Megosztom:


Fórum- és hozzászóláskezelésre vonatkozó tájékoztatás

A hatályos jogszabályi környezet módosulása következtében a weboldal üzemeltetőjeként kötelező moderációs feladatokat kellene ellátnunk minden felhasználói tartalom (hozzászólás, fórumbejegyzés stb.) vonatkozásában.
Ezen jogszabályi előírások teljes körű és folyamatos teljesítéséhez jelenleg nem áll rendelkezésünkre megfelelő erőforrás (személyi és pénzügyi kapacitás).

Ennek következtében a fórum- és hozzászólás funkciót határozatlan időre felfüggesztjük.
A felhasználók számára új hozzászólások és fórumtémák létrehozása, illetve meglévő tartalmakhoz történő hozzászólás a mai naptól nem lehetséges.

A funkció újbóli aktiválására csak abban az esetben kerülhet sor, ha a vonatkozó szabályozás lehetővé teszi olyan üzemeltetési mód alkalmazását, amely számunkra is megvalósítható és fenntartható.

Megértésüket köszönjük.

Zene.hu csapat

2025.11.10

 

lap teteje
 
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Családias, meghitt hangulat és nosztalgia Nenaval a Barba Negraban
Október 21-én fergeteges...

IL VOLO - 17 éve énekelnek együtt, megnéztük
Felejthetetlen koncerttel tértek vissza...

A legenda, Blackie Lawless  a Barba Negraban - W.A.S.P. koncerten jártunk
Flitteres csuhák, diszkógömb és fityula az Erkelben
Lángolt az MVM Dome - Parkway Drive koncerten jártunk
Cukik és hogy hörögnek - A Hanabie. zúzott ismét Budapesten
Calum Scott varázslatos világa az MVM Dome színpadán
beszámolók még