2025. május 25. | vasárnap | Orbán nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Linkek
Hivatalos oldal

12. Dalszövegíró verseny

Az USA-ban nemsokára megrendezésre kerül a 12. Dalszövegíró verseny, amely kint nagy népszerűségnek örvend, nemcsak a nagyszerű díjaknak, hanem a jó daloknak is köszönhetően

Elfogadják már a nevezéseket az amerikai Dalszövegíró versenyre. A tét nem kicsi, hiszen több, mint 50.000 dollárt osztanak szét a díjazottak között, emellett a nyertesek szerzeményeit több amerikai és kanadai rádió fogja játszani.

Több, mint 15 kategóriában lehet nevezni, fontos, hogy a daloknak eredetinek kell lennie. A profik mellett természetesen az amatőrök jelentkezését is várják a rendezők. A műveket egy kiadókból és producerekből álló zsűri értékeli majd.

Mivel ez már a 12. ilyen verseny, az első 1000 belépő az egyik szponzor, a Keyboard magazin egy éves előfizetését kapja meg. A rendezvényt egyébként a zenei iparban tevékenykedő cégek támogatják, szép számmal.

-nagymester-

[2007.01.18.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Hitel kínál magánszemélyek becsületes szolgáltatás [2025.05.24.]
gazda szolgáltatás [2025.05.24.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Jubileumot ünnepeltek a Madách Színházban - képriport
Másfél év alatt több mint 100-szor...

Egy év után újra megnéztük a Triászt a Barba Negrában
Kihagytunk egy évet a Triász...

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
Bemutatták "Mágus - 1920: A káprázat születése" musical showt - képriport
Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
beszámolók még