2025. május 22. | csütörtök | Júlia, Rita nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Képgalériák
Producerek 100. előadás
Kapcsolatok
Legnépszerűbb csengőhangok
Musical

Producerek századszor

Március 24-én a Madách Színház színpadán 100. alkalommal került színre a Producerek című musical.

A darabot 2006. június elején mutatták be és azóta is táblás ház előtt játsszák. Ez érthető, hiszen könnyed kikapcsolódást ígér a komolynak semmiképp nem nevezhető előadás. A jó zene és látványos tánc mellett olyan színészek szórakoztatják napról napra a nagyérdeműt, kiknek neve ismerősen cseng mindenki számára.

A jubileumi előadáson Haumann Péter, Sándor Dávid és Ladinek Judit játszották a főbb szerepeket. Az előadás egészen a tapsrend végéig a megszokott módon zajlott. Ekkor azonban a vasfüggöny helyett Szirtes Tamás, a színház igazgatója lépett a publikum elé. Örömmel közölte, a társulat meglepetéssel készült a nagy nap tiszteletre.

Az első különlegesség a Tihany Ákos (a darab koreográfusa) álma címet kapta. Leo és Ula közös tánca a produceri irodában a szokásos módon indult. Majd a dívány mögött megbúvó Ákos egyszer csak előbukkant és átvette Ula helyét a parketten. A hihetetlen energiával berobbanó fiatal táncost vastaps fogadta.

A második ráadás Max álma a köbön címet viselte. A jelenet szintén a produceri irodában játszódik, de itt Uláé a főszerep. Mit Uláé? Uláké! Szám szerint háromé; Gallusz Nikolett, Ladinek Judit, Oroszlán Szonja. Ekkor jelenik meg Ula először az irodában, amolyan meghallgatás féle ez, a jövendő munkaadók előtt. A meglepetés teli találat volt. Még Max (Haumann Péter) is meglepődött. Zavarában a szöveget is elfelejtette, ebben is Ula (Ladinek Judit) segítségét kellett kérnie. Majd úri ember módjára, kicsit pirosló orcával helyet foglalt egy széken és végig kuncogta a tripla „Ula táncol”-t.

Remek este volt.

-Audrey- 

[2007.04.03.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.05.21.]
gazda szolgáltatás [2025.05.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
20...

Bemutatták "Mágus - 1920: A káprázat születése" musical showt - képriport
A TBG PRODUCTION...

Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
Svéd- amerikai- olasz metal szeánsz a Dürer Kertben - Eleine koncerten jártunk
Tobias Sammet elvarázsolt kastélyában elveszve - Avantasia koncerten jártunk és imádtuk
beszámolók még