2025. június 12. | csütörtök | Villő nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó Kiadványok
The Moog: Sold For Tomorrow
Kapcsolatok
The Moog
Legnépszerűbb csengőhangok
Kapcsolódó események
The Moog: Sold For Tomorrow - lemezbemutató koncert
[2007. április 27.
péntek 22:00]

The Moog: laza, üde, spontán

Nem sok pihenést engedélyez magának a The Moog zenekar, hiszen a hathetes amerikai koncertturnéjukat követően a héten a boltok polcaira került bemutatkozó albumot itthon is szeretnék megismertetni az egyre gyarapodó közönséggel.

A The Moog első nagylemeze április 17-én jelent meg a magyar hanglemezboltok polcain, miután az Egyesült Államokban már egy héttel korábban debütált a tengerentúli zenepiacon.

A Sold For Tomorrow című bemutatkozó albumon a zenekar profilja maximálisan megmutatkozik, a korong mindent elárul a fiatal zenészekről. Az „garázsrockot” játszó együttes első lemezén szereplő tíz szám lendületesen hasít végig, ötven percen át igazi rock and roll érzésnek lehetünk tanúi. Laza, üde, spontán, megőrzi a gitár-centrikus garázsrock újszerűségét, de már profi stúdióhangzással bővítve.

Az album első négy száma ütemesen, gyorsan kezd bele az album hangulatának megalapozásába, amely bővelkedik a jobbnál jobb zenei megoldásokban.

Érzelmes dalok is helyet kaptak a korongon

A lemez nyitó számai után a fiúk az érzelmes oldalukat is megmutatják, hiszen az Anyone című lassú melódiájuk melankolikus hangvételéről sokaknak a hetvenes évek lassúzós dallamai ugranak majd be, de energikus gitárkísérettel és garázsrockos dobolással fűszerezve.

A The Moog első lemeze tehát visszanyúlik a ’60-as évek rock & roll karcos, gitár-alapú gyökereihez, de ezzel együtt nagyon mai és fiatalos. Dallamos, énekelhető, pörgős és kiváló zenei alapanyag egy végigbulizott koncerthez. Mindenkinek ajánljuk az A38-on április 27-én megrendezésre kerülő lemezbemutatójukat!

- K.T. -

[2007.04.21.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.06.06.]
gazda szolgáltatás [2025.06.03.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Nagy Carson Coma Reunion koncertet a Budapest Parkban
Szörnyű idő volt a Carson...

Megnéztük a Fiesta 25 koncertet a Barba Negrában
Újra összeállt és zenekaros nagykoncerttel...

David Garrett elhegedülte a nótánkat az MVM Dome-ban
AWS koncerttel nyitott a Park - képriport
Hamisítatlan blues and roll a Backstage Pubban - Manu Lanvin koncerten jártunk
Jubileumot ünnepeltek a Madách Színházban - képriport
Egy év után újra megnéztük a Triászt a Barba Negrában
beszámolók még