2025. május 22. | csütörtök | Júlia, Rita nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Új popduóban tűnik fel Auguszt Bárió
Kapcsolatok
AD. Studio
Auguszt Bárió
Legnépszerűbb csengőhangok

A cseles producer elérte, hogy lemezt készítsen a zenekar

Újra hódítani készül A.D. Studio.

Szinte nincs még egy olyan zenekar, melynek nemhogy árt, hanem kifejezetten jót tesz az, hogy a tagok néhány évre visszavonulnak, majd feltöltődve, újra és újra meghódítják a közönséget. Az A.D. Studiónak ez már többször sikerült, ezért a fiúk bíznak benne, hogy a legutóbbi szünet után új dalukkal, az Egyetlen perccel ismét tarolni fognak.

Az új popzenekar

Szűts László producernek, 2006 őszén volt egy elképzelése arról, hogyan bírhatná rá az A.D. Studiót, s az ismert szerzőpárost, Auguszt Báriót és Goodwillt a folytatásra, egy közös, új A.D. Studio-album megírására. Mivel a két szerző nem távolodott el a popzene világától, sőt más zenekarok munkáiban tevékenyen közreműködtek, mindkettőjüknek egyéni megbízást adott egy "új popzenekar" albumának elkészítésére. Az ötlet bevált, a zeneszerző Auguszt Bárió által akkor még csak angol nyelven elkészített új dalokat újraénekeltette, s a szövegíró Goodwill megírta hozzá a magyar dalszövegeket.

Később, 2006 decemberében a producer meghívta a két szerzőt külön-külön az "új popegyüttes" zenekari próbájára, amelyre a zenekar harmadik tagja, Jimkó is eljött. Az első meglepődést és a csendet rövidesen a kíváncsiság, s az új A.D. Studio-szerzemények "elemzése" váltotta fel. Megtört a jég! S ezzel az A.D. Studio "Egyetlen perc" című új albumának megjelenése elől minden akadály elhárult!

Egyedül képviseli a háromtagú bandát

Változás csak a zenekar színpadi megjelenését érinti, bár az alapító Goodwill az A.D. Studio aktív tagja maradt, de sem ő, sem Jimkó nem szeretne már 2007-ben a színpadra állni.. Ez azt jelenti, hogy Bárió egyedül képviseli a zenekart. A hírek szerint ősszel jelenik meg az új album.
- „A dalok elkészültek, de még pátyolgatjuk őket a "sufniban"! Jó érzés újra az A.D. Studióban alkotni. Ízlelgetjük még az új hangunkat!” – nyilatkozta Goodwill.

- bíró -

[2007.07.23.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.05.21.]
gazda szolgáltatás [2025.05.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
20...

Bemutatták "Mágus - 1920: A káprázat születése" musical showt - képriport
A TBG PRODUCTION...

Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
Svéd- amerikai- olasz metal szeánsz a Dürer Kertben - Eleine koncerten jártunk
Tobias Sammet elvarázsolt kastélyában elveszve - Avantasia koncerten jártunk és imádtuk
beszámolók még