2025. május 8. | csütörtök | Mihály nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 

Összes program

Kapcsolódó cikkek
Voice: Szécsi Saci továbblépett, Pap Attila kiesett 
Voice: Pap Attila bakizott, de Somló megmentette
Terry Black dönt arról ki nyeri a tehetségkutatót
     
 
Pap Attila
Születés dátum: 0000. december 3.
Web: http://www.papattila.fw.hu/
 
     

Pap Attila

16 évesen kezdett el komolyabban foglalkozni az énekléssel. Zenei tanulmányait Csuka Mónika énekiskolájában kezdte, ahova 2 évig járt. Itt tett szert színpadi rutinra is mialatt több stúdiófelvételt készített. Rendszeresen fellépett a Budapest televízió csatornáján.

2003-ban részt vett a Sztárgyár című tehetségkutató versenyen, amelyet egy lemezszerződés miatt abbahagyott.

2004-ben elindult a Szívd magadba a zenét című drogprevenciós tehetségkutatón, ahol döntős helyezést ért el. Szerepelt több tévécsatornán, többek között: Magyar Atv, Budapest televízió, Mtv, Mtv2 Viva. Hangját a határon túl is megismerhették a Kincsem rádió egy órás interjújában, a legnagyobb Szlovén rádióban több héten keresztül listavezető volt a Miért titkolod című dalával. Decemberben Tv2(Aktív) felkérte egy Máté Péter emlékműsorban való szereplésre.

2005-ben felkérést kapott Csuka Mónika lemezén való vokálozásra.  Ebben az évben elkezdett tanulni Csík Sándornál. Rengeteg felkérése érkezett, mind fellépés, mind vokálozás szempontjából, de a legkiemelkedőbb mégis a Geg Néhány év után című dalában való részvétele.

[2005.10.12.]

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Gyors kölcsön alacsony kamatlábbal minde szolgáltatás [2025.05.01.]
Valódi online hitel minden rászorulónak egyéb [2025.04.21.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
Április 5-én újra...

Svéd- amerikai- olasz metal szeánsz a Dürer Kertben - Eleine koncerten jártunk
Április 12-én...

Tobias Sammet elvarázsolt kastélyában elveszve - Avantasia koncerten jártunk és imádtuk
Esprit D'Air - Híd a japán és a nyugati hangzásvilág között
Felejthetetlen este Amerika nagyágyúival
Sör, whisky és heavy metal az Akváriumban - Airbourne koncerten jártunk
beszámolók még