2025. augusztus 4. | hétfő | Domonkos, Dominika nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolatok
Benkó Dixieland Band
Hot Jazz Band
Leroy Jones
Kapcsolódó események
New Orleans Swing a Cadillac-kel
[2008. augusztus 29. - 31. ]

Egy adag swinghez egy adag jazz jár a Műpában

A hagyományoknak megfelelően augusztus 29. és 31. között immár negyedik alkalommal lesz a swingé és a jazzé a főszerep a Művészetek Palotájában, most is rangos hazai és külföldi előadókkal.

A Hot Jazz Band már tavaly is nagy sikert aratott, a 20-as, 30-as 40-es évek hangulatát hűen idéző együttes augusztus 29-én áll színpadra.

Ezúttal olyan vendégművészek működnek majd közre, mint Berki Tamás egykori növendéke, Bolba Éva, valamint a legjobb hazai Armstrong-imitátorként számon tartott, fellépéseit show-elemekkel színesítő Forgács László ’Papa Fleigh’.

A következő estén az autentikus louisianai jazz egyik legjelentősebb képviselője, az idén ötven esztendős trombitás-zenekarvezető Leroy Jones kvartettjével - Olaf Polziennel, Bob Culverhouse-zal és Trevor Richards-szal – érkezik, akik közül Trevor Richards két éve már vendégeskedett a Müpában.

Augusztus 31-én a Benkő Dixieland Band hívja időutazásra az érdeklődőket, a jazztörténeti áttekintőre Micheller Myrtill, Berki Tamás és Deseő Csaba is elfogadta a meghívást.

-müpa-

[2008.08.15.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gazda szolgáltatás [2025.08.02.]
gazda szolgáltatás [2025.07.29.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Jennifer Lopez Budapesten is megidézte a múltat, miközben reményt adott a folytatáshoz
Áprili...

Lionel Richie koncertjén borsódzott a bőr, nosztalgiázott a közönség
A 76 éves (mégis...

A világ egyik legelismertebb kortárs zongoraművésze Budapesten koncertezett
Minden, amit az Ugly Kid Joe koncertről tudni kell - megnéztük őket a Barba Negraban
Guns N’ Roses koncert Budapesten: három és fél óra a rock történelem főutcáján
Campus Fesztivál 2025: Fesztelen tombolás már az első napon és még jön Jason Derulo, The Chainsmokers, és a Tankcsapda is
Amerika Grammy díjas keresztény metal bandája a Budapest Parkban
beszámolók még