2025. június 27. | péntek | László nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Két nap a Magyar Woodstock StarGardenben
Tekintsd meg a Balaton Sound és a Hegyalja Fesztivál teljes programját
Kapcsolatok
Legnépszerűbb csengőhangok
Eötvös József

Újra szól a gitárzene Balatonfüreden

Immár 5. alkalommal várja a zene szerelmeseit a Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztivál, idén június 16. és 26. között.

A rendezvénysorozat a klasszikus és kortárs gitárzene legnagyobb hazai, nemzetközi szinten is elismert seregszemléje, amelyre a nemzetközi gitárélet krémjét valamint legígéretesebb fiatal művészeit hívták meg a szervezők.

A fesztivált Eötvös József Liszt-díjas gitárművész koncertje nyitja meg. Az egy hetes rendezvény alatt fellép többek közt az olasz Paolo Pegoraro, a brazil Fabio Zanon, a cseh Petra Polackova, az orosz Vladimir Gorbach, illetve a magyar Pusztai Antal jazzkoncertje mellett egy spanyol flamenco csapat „Ondas de Passión” című fergeteges műsora ígér felejthetetlen élményeket.

Az esti koncertek helyszíne a megújult Vaszary Villa, valamint az Anna Grand Hotel díszterme lesz. A flamenco estnek a Balaton Szabadidő és Konferencia Központ ad otthont.

A koncertek mellett a Városi Múzeumban óránként 15 perces gitárzene program várja az érdeklődőket, a Tagore sétányon pedig minden nap 17.00-19.00 óra között három helyszínen kisszínpados fellépések színesítik a programot Gitárzene a Balaton Parton címmel.

Az esti koncertekre a belépőjegy ára 1.500 forint, a Flamenco Estre 2.000 Forint. A többi program látogatása ingyenes.

[2010.06.15.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
hitel ajánlat hangszer [2025.06.21.]
gazda szolgáltatás [2025.06.06.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Minden képzeletünket felülmúlták a sárkányok - Imagine Dragons koncertbeszámoló képekkel
...

„Aki nem hallgat a Carson Comára mindig csak..." - megjelent a PAMI új dala, kritika
...

Quimby közelről - képriport
Halott Pénz a házban, azaz a teltházas Parkban 
TRENDZ - Egy forró éj a „lázadó kaméleonokkal”
Sisi, Rudolf és egy belső szabadságharc tragédiája - katartikus Elisabeth musical koncertshow volt, az eredeti szereplőkkel
Magna Cum Laude  - A régi szigeten
beszámolók még