2025. május 3. | szombat | Tímea, Irma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
George Michael könnyű afférja a rádiókban
George Michael koncerten jártunk Münchenben
George Michael Budapesten is fellép
George Michael volt a születésnapi meglepetés
Különleges színpad a George Michael koncerten
Club 54: Hatalmas megtiszteltetés érte a zenekart!
Kapcsolatok
George Michael
Kapcsolódó események
George Michael európai stadion turné
[2007. május 23.
szerda 20:00]

Közöljük George Michael különleges kéréseit

Hatalmas pálmákat, hófehér törülközőt is kért saját és zenekara öltözőjébe George Michael, a berendezést ugyanis hozza magával. A világsztárt a színfalak mögött egy hét fős szakácscsapat szolgálja ki, akik az egész turnén elkísérik.

A turné minden állomásán ugyanaz a környezet fogadja a koncert előtt és után George Michaelt, a sztár ugyanis saját öltözőjének bútorzatát hozza magával. A helyi szervezőknek csak egy-két kiegészítőt kell biztosítaniuk, egy semleges színű szőnyeget, természetes anyagból, szabályozható légkondícionálót és két hatalmas cserepes pálmát.

Nem szereti a hirdetéseket

George nem nagyon szereti maga körül a hirdetéseket, így még a dobozos papírtörlőn sem lehet reklám. A stáb emellett fehér terítőket és hófehér, még senki által nem használt fürdőlepedőket is kért.

George Michael egyébként nemcsak szereti, de elég jól ismeri is a borokat, az európai turné szervezői kitalálták, hogy minden országban, ahol fellép kap egy üveg helyi bor specialitást, különleges névre szóló címkével.

- Bíró STOP.hu alapján -

[2007.05.23.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
Gyors kölcsön alacsony kamatlábbal minde szolgáltatás [2025.05.01.]
Valódi online hitel minden rászorulónak egyéb [2025.04.21.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Tobias Sammet elvarázsolt kastélyában elveszve - Avantasia koncerten jártunk és imádtuk
Ápri...

Esprit D'Air - Híd a japán és a nyugati hangzásvilág között
Április 23-án adott koncertet...

Felejthetetlen este Amerika nagyágyúival
Sör, whisky és heavy metal az Akváriumban - Airbourne koncerten jártunk
Alex Skolnick elvarázsolt minket jazz triójával
Sámán dob, black, doom és szimfonikus metal egy estén a Barba Negra Blueban - Leaves' Eyes koncerten jártunk
beszámolók még