2024. június 17. | hétfő | Laura, Alida, nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Tagkereső

ZENEKAR ALAPíTÁS!!

Szólógitárost, basszusgitárost DOBOST és BILLENTYŰST keresünk zenekar alapításhoz!!! Rock, Funky, Blues,...

Témaindítás: 2008.01.04.
Utolsó hozzászólás: 2011.08.16.
Hozzászólások: [90.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

vidaxy 2009.05.18. 21:13 • [60]
21 éves budapesti énekeslány keres tagokat zenekar alapításához.
vidaxy@citromail.hu
a joe 2009.04.26. 11:47 • [59]
Pécsi 31 éves énekes-gitáros zenekart keres.
e-mail: peldauljoe@freemail.hu
balika1 2009.04.24. 18:55 • [58]
Gyakorlópartnert keresek közös zenéléshez!
Zongorán illetve billentyűs hangszereken játszom és zenei gyakorlópartnert keresek. 22 éves, relatíve kezdő vagyok, 4-évet gitároztam, de billentyűkön csak kb. 1,5- éve kezdtem Szerintem úgy lehet a legjobban megtanulni zenélni ha másokkal játszol. Természetesen lehet egyedül is gyakorolni, illetve számítógépes zenei alapra; de sokkal izgalmasabb - és szerintem hatékonyabb is - ha élő emberek között történik zenei interakció.
Jazz, blues, rock, klasszikus-t is szívesen játszanék. Elsősorban olyan 'standard' számok közös gyakorlására gondolnék, amik könnyen a terítékre kerülhetnek, bármilyen közös zenélés alkalmával. Itt arra gondolok például, hogy minden rockzenész ismeri a Chuck Berry-től a Johnny B. Goode-t; vagy a leghíresebb Beatles számokat. Mindenki zenész ismeri a 12 ütemes blues periódust, jazz iránt érdeklődők pedig ismerik a Summertime-ot, és még sorolhatnám...

Szívesen gyakorolnék együtt gitárossal, basszerossal, másik billentyűssel, esetleg fúvóssal. III. kerületi, azon belül csillaghegyi vagyok. Itt a mi házunkban tudunk gyakorolni ha áthozod a hangszered, illetve én is át tudok vinni a digitális zongorámat, ha közel laksz.
Én zeneiskolába készülök (Kőbányaiba) és elég komolyan veszem a zenélését; célom elsősorban zenei tapasztalatok, illetve rutin szerzése. Szívesen játszanék kezdő és haladóbb zenészekkel egyaránt - annyi a kritérium, hogy olyan embereket keresek, akik elkötelezetten fejlődni szeretnének zeneileg.
Elsősorban gyakorlópartnert, de másodsorban standard nótákat játszó BANDÁT is keresek III. kerületen belül illetve, ahhoz közel. Heavy, metál, gépzenén kívül, bármilyen muzsika érdekel.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet írj: bbmoll@freemail. hu
georgea 2009.04.18. 11:23 • [57]
ZENEKARTAG KERESTETIK!
http://www.goodday.hu/
jimih 2009.04.11. 15:30 • [56]

Hajrá gitárosok, ez jó buli lesz, én ott leszek!

http://www.kisalfold.hu/mediawave/thanks_jimi_festival_-_kezdhetsz_gyakorolni/2094412/

epicentrum 2009.04.11. 12:55 • [55]
BASSZEROSOK, ÉNEKESEK FIGYELEM!

Kiskőrösi (Bács Kiskun megye) heavy metal zenekar keresi basszusgitárosát és énekesét. A projekt új, a zenekart most alaptottuk, a tagok viszont már több éves zenekari, illetve koncerttapasztalattal rendelkeznek. Irányvonal: Ossian, Pokolgép, Metallica, Iced Earth, de vannak AC/DC-s elhajlásaink is.

Terveink szerint kéthetente szombatonként lenne próba, viszont akkor egész délután zenélnénk. Célunk nem a karrier, hanem a saját magunk és a közönségünk szórakoztatása. Nem kell profinak lenni, de nagyjából azért ismerd a hangszered/hangszálaid és tudj vele/velük bánni.

Email címünk: epicentrum@citromail.hu, ide várjuk a leveleket!

Rakkenroll!
Epicentrum zenekar
panczua01 2009.04.09. 16:35 • [54]
Gitárost és bass.gitárost keresünk! (Szeged)
Szegedi igényes és egyedi modern rock együttesünkbe nagyon várunk, ha együttműködő gitárosnak vagy basszerosnak tartod magad!
Ami már van: próbaterem, hangosítás, saját dalok és felvételek
Eddigi felállás: ének, vokál, dob, szinti
Gitárosok, gyertek!
E-mail: diamonddust.h@lycos.com
georgea 2009.03.04. 21:28 • [53]
ZENEKAR TAGOKAT KERESEK!!
Tagokat keresek bassz, szólógitár, dob és billentyűs posztokra
zenekar alapításhoz. Immáron elkészült néhány dal zenekari alappal.
Itt meghallgathatjátok:

http://www.goodday.hu

tandras1977@yahoo.co.uk
06 20 39 75 308
sandro_vm 2009.03.02. 06:20 • [52]
1,5 éves együttes (Dob + Gitár) keresi új tagjait. Telephelyünk jelenleg: Újszász (dob miatt)

Akiket keresünk:
- basszus gitárost cuccal
- énekest (elsősorban férfit, de lányok jelentkezését is várjuk)

Amilyet keresünk:
- Ambíciózus (!) & Kreatív (!) tagokat
- saját szerzeményekre koncentrálunk, ötleteink és korábbi számaink vannak (basszus és ének nélkül...)
- stílusban nem behatárolt, mivel mi is széles ízléssel rendelkezünk: rock, blues elsősorban, valamint ehhez hasonlók. Valami ilyesmiről lenne szó: Kispál és a Borz, Quimby, Living Colour, Guns 'n' Roses, Led Zeppelin, Nirvana... (nem ezeket játszuk, hanem ezeket szeretjük - viszont rugalmasak vagyunk, saját szórakoztatásra betanulhatunk számokat)
- legyen időd heti / kétheti többórás próbára!
- Ehhez már csak hab a tortán, ha jó társaság vagy...

Íme-mail: sandro_vm@freemail.hu
Tele fon: 70/629-4878 (gyakran kivagyok kapcsolva)
Sibe 2009.02.20. 07:10 • [51]
Sziasztok!

23 éves szentendrei lány vagyok. Budapest vonzáskörzetében keresek zenekart.
Amit nem játszanék: HC, semmi kemény rock. pop-rock, jazz, pörgős-táncolós-alternatív jöhet.
Eddig nem énekeltem volt egy HC zenekarom egyszer felléptünk, de hörögni nincs kedvem :)
Alapvetően vidám vagyok, igényes zene kialakításához tehát hajlandó vagyok időt, energiát áldozni.

kopaczagi@dunakanyar.net
lap teteje
További oldalak «« 1 2 34 5 6 7 8 9 »»
Ma készen áll, 60 online egységben szolgáltatás [2024.06.15.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.06.13.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük az 80s Disco Retro Festivalt a Budapest Parkban - képekkel
Hazai és nemzetközi...

Tátott szájjal az Esti Kornélon
Az Esti Kornél történetének első minifesztiválját...

Megnéztük a Hungáriát a Puskásban - képekkel
Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
beszámolók még