2024. június 4. | kedd | Bulcsú nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A nap videója - Tabáni István: Közeli helyeken

A Csillag Születik győztese a népszerű slágert egy gitárral adja elő.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2011.08.05.
Utolsó hozzászólás: 2011.08.15.
Hozzászólások: [105.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

fibi 2011.08.09. 21:17 • [5]
Ízlések és pofonok. Ha ilyet beír valaki, miért várja el, hogy nem lesz rá reakció? A Tabáni Istvánt kedvelők számára nem felejthetőek sem a saját szerzeményei, sem más általa előadott dalok. Sőt vannak dalok, ilyen a legtöbb, amelyek csak az Ő eladásában tetszenek. Az "ezer van ilyen" kategória bizony nem illik Istvánra, nagyon is egyedi minden téren, de talán kevés információval rendelkezik kedves bank0903. A kutakodásról meg annyit, hogy más előadókról sem lehet igazán sokat tudni egy szimpla hallgatónak, hacsak nem kutakodik valóban utána. Azt tapasztalom újabban - mert figyelek -, hogy vannak felkapott dalok, akár külföldi, akár hazai énekestől, együttestől, ezt persze a rádiók generálják valami okból, ezeket hallhatjuk minden csatornán. Én nem bánom, hogy nem "a csapból is Tabáni folyik" . Vannak slágergyárak, az ő dalaikat tömik belénk, már akibe lehet. Ez meg az én véleményem volt.
bank0903 2011.08.09. 12:07 • [4]
Valószínűleg az én hibám, hogy csak egy hangban, előadásmódban is az "ezer van ilyen" kategóriába tartozik nálam. De úgy látszik, jól bejön neki az ismert dalok feldolgozása. A saját szerzeményei pedig felejthetőek. Semmi olyan átütő nincs benne, ami kiemelné a "középmezőnyből". Viszont sok a kitartó, hűséges rajongója, ez is valami. De már keveset hallani róla, ha csak nem kutakodik utána valaki. Nem kérek vitára indító megjegyzéseket, csak elmondtam a véleményemet.
Bóta Ari 2011.08.06. 09:32 • [3]
Csodálatos EMBER, csodálatos HANG, Művészi előadás ez Tabáni István, egyetértek...egyedi jelenég
optimist 2011.08.05. 23:04 • [2]
Mintha, ott és abban a pillanatban születne a dal, annyira eggyé válik vele, annyira hiteles.Természetes. Nem fitogtatja, hatalmas hangját, nem hajlítgat öncélúan csak énekel..... de a végén ÚGY odateszi, oda susogja, leheli:
"félek, hogy a ködbe veszek", hogy odaszaladnál azonnal megmenteni, el ne tűnj ISTVÁN!!!
A dal vége után 1 másodperccel, már ott van rajta, a jellegzetes csibészes, kópés TABÁNIS MOSOLY.
Dehogy tűnik el a ködben, élvezi a Koncertjeit, a sikert, a szeretetet....
Egyedi jelenség.


fibi 2011.08.05. 22:17 • [1]
Talán még levegőt sem vettem ott a sarokban, mialatt István ezt a dalt énekelte. A végén viszont ilyet mondtam, hogy "huh". :)) Nem azért, mert én voltam az est baglya. :)) Szívdöglesztő ez a hang és ahogy átéli, ahogy életre kelti a dalt az ember szívében. De hiszen Ő Tabáni István. Nem is csodálkozom. :))
lap teteje
További oldalak «« (1-10)11
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még