Gáspár "Megasztár" László: egy platinalemez után ...
Gáspár Laci: Bárhol jársz - lemezkritika
Ideges versenyzők a Megasztár 3 vigaszágán
Gáspár Laci, Szabó Leslie, Torres Dani: közös koncert
Kapcsolatok
Gáspár László (Laci)

Rally-versenyen indult Gáspár Laci

Mezőkövesden rendezték meg a legutóbbi amatőr rally-versenyt, ahol az egykori Megasztáros fiú is beült a volán mögé. Na nem akármilyen volán volt ez, hiszen Laci szponzorától kapott ajándékba egy 340 lóerős sportautót. A népszerű énekesnek ez volt első rally-versenye, de nem vallott szégyent és az ötödik helyen végzett

Ezt lovagolta meg úgy, hogy 100 versenyző közül az abszolút ötödik helyet sikerült megkaparintania.

„Hajnalban keltem, hogy leérjek Mezőkövesdre, pedig előző este még fellépésem volt. Nem bántam meg, eszelősen jó élményben volt részem. Az adrenalin szintem az egekbe szökött és úgy is maradt egész hétvégén. Meg is dicsért a verseny szervezője, hiszen nincs még két éve, hogy jogosítványom van.„ – mondta még izgalommal teli hangon Laci.

Laci az akadályokkal, lassító-kanyarokkal teli pályán hibátlanul oldotta meg a feladatokat, két perc alatt teljesítette a 2.6 km-es távot és a 4. helyezett versenyzőtől mindössze 2 másodperccel maradt le.

Gáspár Laci balesetmentesen teljesített

A 2004 legjobb férfihangja már most eldöntötte: nem ez volt az utolsó alkalom, legközelebb is kipróbálja magát, sőt a cél egyenesen a dobogó lesz.

Mezei Tamás a verseny főszervezője elmondta:
„Gáspár Laci tiszteletbeli vendég volt és bár nem ment végig a kiírt távon, rendkívül jó időt futott a többiekhez képest azon a rövid szakaszon. Abszolút amatőrként az ő autója volt a legerősebb. Balesetmentesen, szépen és pontosan teljesített, pedig igen rövid ideje vezet. Le a kalappal előtte, mondtam is neki, hogy ígéretes jövő elé nézhet ezen a pályán is.”

Laci szerint az, aki zenélni tud, az vezetni is tud, hiszen mindkét esetben nagyon fontos a jó ütemérzék - talán ez lehetett sikerének titka. Egyetlen dolgot azonban nem győzött hangsúlyozni az újdonsült autóversenyző: a hétköznapi közlekedésben továbbra is nagyon elővigyázatos marad és soha nem száguldozik. Másoknak is csak ajánlani tudja, hogy ilyen eseményeken éljék ki sebesség utáni vágyukat és ne a közutakat használják versenypályának.