2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Élő közvetítés után várjuk a beszámolókat - Tabáni István koncert

Május 13-án, Budapesten a Syma Csarnokban tartotta lemezbemutató koncertjét az RTL Klub csillaga. Olvasd el a helyszínről kapott tudósításunk. A fórumban mondd el véleményed és meséld el élményeid, neked hogy tetszett István...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.05.14.
Utolsó hozzászólás: 2010.05.16.
Hozzászólások: [14.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Szondyka 2010.05.14. 09:31 • [4]
Bank0903:Bátran szűrd ki azt, amit téged érdekel...Bárki hozzászólhat, akár rajongó, akár "semleges kritikus".

Egyébként szerintem is szuper este volt a tegnapi! István bármit énekelhet, minden életre kel az előadásában! Én legalábbis így látom, és így tapasztaltam az általunk tegnap estig még nem hallhatott meglepetés dalokban is. István fantasztikus MŰVÉSZ!!
Aki nem érzékelte a vastapsot, az valószínűleg más koncerten járt! :D
bank0903 2010.05.14. 07:49 • [3]
Én speciel nem az elfogult rajongók áradozására lennék kíváncsi, hanem a zenéhez értő semleges kritikus véleményekre. Az előadott számok az eredeti előadókkal fantasztikusak, ezt akarja mindig meglovagolni Tabáni , ezeket nem ő vitte sikerre! És tőle nem is átütő! Ez az a plusz, ami hiányzik , a saját dal meg.... na nem mondok semmit....mindenesetre a rajongóinak szép este volt, és végül is ez a lényeg.
erika59 2010.05.14. 06:23 • [2]
Akinek ez a koncer t nem volt átütő, az nem volt ott, enm érezhette a közönség szeretetét, aminek tapssal stb. hangot is adott. Részletesebben csak délután írok, de remélem lesz olyan beszámoló is, - ellentétben a fentivel - aki ott járt és tudja mi az igazi koncert. Szerintem 3000 ember a leláton volt, de ha hazajövök ezt is pontosan kiszámolom. Egy a lényeg: FANTASZTIKUS 2 óra volt, csodálatos technikával, csodálatos MŰVÉSZ EMBER-rel (ilyenből van kevés jelenleg), és egy hálás közönséggel, aki nagyon szereti TABÁNI ISTVÁNT.
2010.05.14. 00:13 • [1]
Nem volt átütő? Hát szerintem az volt. (Megható egyébként, hogy Serbán Attila "személyesen" ment meghallgatni Istvánt.) A szakértő újságíró leírhatta volna a "pörgősebb" számok címét is.
lap teteje
További oldalak «« 12
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még