2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók

NightLife

Üdv mindenki ! Az első studió zeném : http://www.youtube.com/watch?v=_avwrxglMiM és egy rövid bemutatkozás...

Témaindítás: 2011.04.19.
Utolsó hozzászólás: 2011.04.19.
Hozzászólások: [1.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

NightLife 2011.04.19. 17:04 • [1]
Üdv mindenki !
Az első studió zeném :
http://www.youtube.com/watch?v=_avwrxglMiM

és egy rövid bemutatkozás lentebb : )

...Talán 2006 környékén ragadott magával úgy igazán a stílus...Pár évig csak a tollam forgattam,irogattam a verseim.Mindig amit épp éreztem vagy az inspirált amit a környezetemben láttam vagy csak egy jól sikerült buli...Egyszóval minden témában készültek rímmesék.2009-ben úgy éreztem eléggé kifort már ahoz az írás hogy hangsávra fektessem.Mr. Fekka barátom ugyanúgy vonzódott a műfajhoz mint jómagam.Hát gondoltunk egyett és összeálltunk ,,Ítélethozók" név alatt...El is készült a legelső számunk közösen,de a színvonal az ízlésünk alatt volt elég rendesen...A reppelést nem ,de az Ítélethozók formációt gyorsan el is felejtettük.Több track nemis készült viszont én úgy éreztem lehet ezt még tovább űzni és feljebb vinni a mércét...Így hát a szövegírás ugyanúgy a napi teendőim közé tartozott ,mint másnak az evés ivás alvás,létfontosságúvá vált számomra.A SillentMod kudarcait (ez volt az első szám címe) a ,,Szeretlek" tette elfogadhatóbbá,hisz jelentősen változott a szövegvilág az instru és a minőség is erősebb lett...Folyamatosan készültek az új számok , a,,nagy áttörést" talán az jelentette mikor 2010 nyarán beújitottam egy géppel,mikrofonnal és keverővel.A minőség jelentősen javult ,de persze ez is gyenge az igényes zenét igénylő füleknek...viszont 2011 április 8.án elkészült az első studió anyagom amit a fenti linken halgatthattok és ez még csak a kezdet készül a lemez és rengeteg terv van már...de erröl majd késöbb : )
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még