2024. május 14. | kedd | Bonifác nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Ismerd meg az Eurovíziós dalunkat

Február 23-án a Magyar Televízió bejelentette, hogy Ádok Zoltán Dance with me című dal képviseli Magyarországot 2009-ben az Eurovíziós Dalversenyen Moszkvában.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.02.23.
Utolsó hozzászólás: 2009.07.11.
Hozzászólások: [38.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

juci 2009.03.02. 12:52 • [28]
Nem rossz, de szerintem is lett volna jobb is. A klipp nem igazán tetszett, talán a szőke nő miatt.
Szorítsunk nekik, és reménykedjünk!
Mamó 2009.03.02. 10:53 • [27]
hát én meghallgattam néhány ország Eurovízióra nevezett dalát, és azt kell mondjam, ez a dal bőven beleillik a mezőnybe. legtöbb pop-fos-disco.
alomkep 2009.03.02. 10:11 • [26]
Sziasztok.

Hát nem is tudom mit írhatnék . ...megvagyok lepődve egyeseken mennyire nincs önkontroljuk .Ettől a fiatal sráctól senki nem várhatta volna el hogy áriát zegjen ,valószínű egyéniségéhez közel áll ez a pörgös fiataloknak szoló dal. Valószinű lett volna jobb dal is ,és jobb előadó is ebben biztos vagyok ,de hol vannak azok akik ebben érdekeltek ?
Ha már így alakult kívánjunk egy kalappal a srácnak és nem írjunk már ilyen csúnya dolgokat.
Jack Butler 2009.03.02. 00:07 • [25]
Komolyan, csak ennyire futotta?? Mind a szerzôktôl, mind a zsüritôl. Milyenek lehettek a többi nóták? A gay olimpián nagyobb eséje lenne mint az EUviziós fesztiválon! Vagy még mindíg korupt ez is mint majdnem minden ebben az országban, amiben 10 fointnál több a tét!?
Sajnálom !! Egyrészt mert EZ repezentál engem is mint magyar zenészt, vagy "csak" magyar embert.
Nyuszianya 2009.03.01. 11:21 • [24]
Jobbat is hallotam már, de nem hiszem, hogy annyira gyengébb lesz a többinél. Vizsont a szavazók nem tudom, mit értékelnek, mert a szerintem nagyon jó dalok is buktak arrafelé....
elemer65 2009.03.01. 11:17 • [23]
Szerény véleményem szerint ez a dal a maga nemében nem rossz, de csupán ennyi pozitívumot lehet róla elmondani. A show mondjuk látványos, viszont ezen a fesztiválon a dalt fogják értékelni. Régóta reménykedem abban, hogy egyszer talán a mi kis országunk is megnyeri ezt a fesztivált, de az a gyanúm ebben az évben sem visszük el a pálmát. Nem kell hozzá különösebb jóstehetség, hogy azt mondjam a döntő közelében sem leszünk. Ha talán jobban körülnéztek volna a palettán, biztos találtak volna sokkal jobb - legalább döntőt érő - dalt.Nagyon sok a jó képességű zenészünk, akik ki is tudják aknázni a tehetségüket. Ez a dal nem ezek közé tartozik.
joeperry 2009.03.01. 10:41 • [22]
Messze nem az én stílusom, de az Eurovíziós gagyi áradatban akár még jól is elsülhet.
Pancsabi 2009.03.01. 06:56 • [21]
Na, egész jó a szám. :) 15 évvel ez előtt akkorákat buliztam volna erre. És különben is divat a retro!!! :))))))))
c.aniko 2009.02.28. 19:04 • [20]
...közben kiderült számomra is a zsűri összetétele, háááát, lehet, hogy nem csalódtam?!
mit monjak, remekeltek a mekk-elekek!
...egyébként tudja vki, hogy miért nem volt idén közönségszavazásos kiválasztás?
c.aniko 2009.02.28. 18:59 • [19]
ok.köszi, megvan a" Monnd el véle...stb."-n, bocs!
lap teteje
További oldalak «« 12 3 4 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.13.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
beszámolók még