2024. május 14. | kedd | Bonifác nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Ismerd meg az Eurovíziós dalunkat

Február 23-án a Magyar Televízió bejelentette, hogy Ádok Zoltán Dance with me című dal képviseli Magyarországot 2009-ben az Eurovíziós Dalversenyen Moszkvában.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.02.23.
Utolsó hozzászólás: 2009.07.11.
Hozzászólások: [38.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

MOSOLYATARSA 2009.02.26. 13:00 • [8]
Maga műfajában hibátlan.
Viszont egyszerűen nem bírom felfogni, hogy hogyan küldheti ezt a dalt a zsűri egy ilyen szintű versenyre? Üres, semmitmondó, unalmas, mindennapos, átlagos, amolyan: "tucatból egy". Ez a dal jó, arra, ha lejátszák egy szórakozóhelyen, és jót táncolnak rá az emberek, közben boldogok, jól érzik magukat és jókedvük van, aztán jöhet a következő szám... De könyörgöm!!!!! Nem való egy ilyen szintű versenyre, ahol egy országot képviselnek vele! Szomorú vagyok, és szégyellem magam, hogy ezt fogjuk felmutatni. Kizárt dolognak tartom, hogy annyi beküldött dalból nem volt egy sem, ami olyan, hogy az embert magával ragadja, érzéseket kelt, elgondolkodtat, megérint, beleélhetem magam, és felkelti bennem a vágyat, hogy: újra és újra hallani akarjam! Ami bővelkedik a játékos, kreatív, egyéni megoldásokban zeneileg, szövegileg pedig képvisel valamilyen tartalmat. Amiben van valami plussz is! Rendkívül tetszett a tánc benne... nemhiába.. Viszont itt a dalt fogják értékelni..
Mennyi idő volt vajon ezt a számot összerakni? Fél nap? Egy nap? - sokat mondtam...
Kíváncsian várom én is a többi dalt!
apoca 2009.02.26. 07:10 • [7]
Ha ezzel a nótával nem nyer, akkor a zsűri botfülű!
Egyáltalán ki ez az ádokzoli? Valakinek nagyon csókosa lehet, különben nem futtatnák annyira, hogy még az egyik betelefonálós-átverős műsorban is főnyereményként hirdetik a CD-jét! :(
scsaba 2009.02.25. 18:32 • [6]
Tragédia.
Nagyon jó lenne, ha ez az ember nem Magyarországot képviselné a rendezvényen, vagy csak egyszerűen lemondaná a fellépését! Hol van itt a zene? Amatőrök között tudok legalább egy tucat olyan énekest, aki sok-sok stílusban messze felülmúlja azt a 'produlciót'.
Hihetetlenül gyenge, jellegtelen nyál az egész!
vago andras 2009.02.24. 22:32 • [5]
Ebben a zeneszámba nem találtam olyat, amire 2 perc múlva még jó eső érzésem lenne, annyira üres mind a szám, mind pedig az előadó.Ezzel csak bukni lehet,.a zsűri sem jutott tovább.
bullterrier 2009.02.24. 16:50 • [4]
szeretném tudni hogy mikortól lehet majd hallani a többi pályázó dalait.?És hol...
bullterrier 2009.02.24. 16:47 • [3]
Pontosan ugyanez az észrevételem nekem is. Míg a többi szerencsétlen össze-vissza kurtította a számait hogy megfeleljen a 3 perces szabályzatnak addíg e három idáig ismerté vált dal érdekes módon eredeti verzióban jelenhetett meg...???
navra2 2009.02.24. 09:51 • [2]
Gyerekek sajnos azt kell mondjam, tuti bukta ez a nóta!!! Egyszerűen épp ésszel nem lehet felfogni hogy a zsűri hogy választhatta ki ezt a dallamtalan, unalmas, egy nagylemezen még töltelékdalnak is gyenge förmedvényt!!! Persze ha a Harsányi zsűritag lehet, ne csodálkozzunk hogy ilyen "dalokat" választanak, és sajnos ez a többi "hozzáértő"? zsűritagot is minősíti!!!! Ezt a választást minden, egy kicsit is tehetséges magyar dalszerző" KIKÉRI MAGÁNAK"!!!!! Nara
Zovilo 2009.02.23. 19:36 • [1]
Ez egy elég gyenge szám. A fő baja az, hogy ötlettelen. Egy klubban tömeg zenének elmegy, de nem mozgatja meg belülről az embert.

Az hogy a kiírásban 3 percre volt maximálva a beküldendő dal, ez meg 3:54 biztos csak a véletlen és a zsűri stopperének hiánya a műve. A versenyre le lehet rövidíteni biztos és akkor talán kevésbé unalmas.
lap teteje
További oldalak «« 1 2 34
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.13.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.05.10.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Legolvasottabb cikkek

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
A világ legjobb ABBA tribute...

Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
beszámolók még