2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Keresztes Ildikó megharcolta a magáét - Tabáni István is kivette a részét

Magyarország egyik legizgalmasabb hangú és talán a legsokoldalúbb énekesnője. Vendégeskedett már a Csináljuk a fesztivált showműsorában, ott volt a paksi Bluesfesztiválon a Póka Egon Experience vendégeként, de a Ghymes színpada sem...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.04.02.
Utolsó hozzászólás: 2010.04.12.
Hozzászólások: [3.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

toromon 2010.04.12. 19:12 • [3]
Köszönöm a kimerítő választ rocktóbernek (Tényleg kimerültem tőle) és köszönöm bizsónak, hogy nem hagyta elkallódni a hozzászólást. Kár, hogy eddig elkerülte a figyelmem. Néhány éve figyelgetem a médiában Ildikót és "picit" ezen a felfedezésen meglepődtem, győzött a kiváncsiság. Még jó, hogy ilyen finoman hülyéztek le.
bizso 2010.04.02. 23:42 • [2]
AZ alábbiakban rocktóber reagálást közöljük.
Kedves toromon!
Egészen bizalmas helyről tudom, hogy K. Ildikó szabadidejében hobbiból filmszerepeket vállal. Épp a Pókembert forgatták, mikor egy éjszaka zuglói tizenhétemeletes társasház külső falán fölkapaszkodva, az egyik lakó UFÓnak nézve őt, egy kihegyezett piszkavassal többször vállon szúrta. Miután rájött, hogy egy nagyon híres énekesnőről van szó - aki hősiesen viselte a támadást - és továbbra is merőleges testhelyzetben kapszkodott tapadókorongok nélkül a falon - ,bocsánatot kért, majd térdenállva rimánkodott neki, hogy énekelje el 3 +2 zenekartól a Csipkés kombiné kezdetű slágert. Miután ezt Ildikó zenekari kíséret nélkül nem vállalhatta, a lakó, akiről kiderült, hogy amúgy egyik fülére teljesen süket, a másik füle 50 %-oasn működik, ezenkívül a szemén előrehaladott szürkehélyogtól szenved, újra felkapta a véres kardot, amit az időközben odasereglett lakóknak sikerült kicsavarniuk a kezéből.Mindezek után közösen elénekelték Erkel:Hunyadi László c.operájából a "Meghalt a cselszövő, nem dúl a rút viszály" c áriát , majd mindenki hazatérhetett otthonába.
De kérlek, ezt az infót kezeld bizalmasan!
üdvözöl: Rocktóber
Előzmény: toromon • 2010.04.02. 19:19 • [1] • Előzménykövetés 
toromon 2010.04.02. 19:19 • [1]
Keresztes Ildikót is szeretem. Nézem a fotót és van néhány heg a vállán. Erről lehet valamit tudni?
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még