2024. május 24. | péntek | Eszter, Eliza nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A nap dala: Takács Nicolas - Egy igazi szó 

A nap magyar dala rovatba hazai zenekarok, zenészek muzsikái kerülhetnek be. Ma az X-faktorban remekül bemutatkozó Takács Nikolas "Egy igazi szó" című szerzeményét mutatjuk be.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.08.30.
Utolsó hozzászólás: 2010.09.03.
Hozzászólások: [18.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Virag216 2010.09.03. 11:05 • [8]
Kedves meli001!
Hát, elég szomorú vagyok, hogy Számodra nem derült ki, mert sok helyen nagyon egyértelműen fogalmaztam korábban. Olvass vissza :) Elég hamar rájössz majd :) Egyébként az igazság oldalán vagyok...:)
De igaza van bizso-nak, hagyjuk a továbbiakat az illetékesekre, én sem szerettem volna már ezt tovább ragozni, azért a félmondatos utalások...de a sorok között is olvashatsz :)
Virag216 2010.09.03. 10:42 • [7]
Kedves bizso!
Köszönöm a javaslatod, egyetértek :)
A dal? Nagyon jó!
Gyönyörű a dallamok íve, nagyszerű a hangszerelés, és persze ne feledkezzünk meg Major Eszter fantasztikus dalszövegéről sem. Na és az a női vokál 3:36 körül...Mindent megér ;)
meli001 2010.09.03. 10:39 • [6]
Kedves Bizso, oké, igazad van, hogy a zenéről kellene beszélnünk de egy másik oldalon a létező összes dcséret elhangzott már az összes verzióban, úgyhogy csak ismételnék.

Virag216, nem tudom eldönteni te kinek az oldalán állsz, mert fél mondatokat használsz, személytelenül. Kinek az elintézési módja, Nikolasé vagy a producereké? Tényleg nem értelek. Én azt gondolom, hogy ha én nem tudok sikerre vinni valamit és jön más aki megcsinálja az nem elintézési mód, hogy elgáncslom és megpróbálom én learatni a babérokat, hanem levonom a konzekvenciát, és legközelebb jobban csinálom.
Mivel a producereknek egy év alatt egy dalt és egy klipet tudott kihozni Nikolasból, máshol pedig elég neki 10 perc bizonytani, nagyon komoly önkritikát kellene gyakorolniuk és elsunnyogni szőnyeg alatt nem pedig pattogni, hogy minden dicséret (és jog) őket illeti meg.
bizso 2010.09.03. 09:58 • [5]
Nektek tetszik ez a dal? Inkább erről beszéljünk, a jogi vitát hagyjuk a hozzáértőkre, mi szóljunk inkább a zenéről.
Virag216 2010.09.03. 09:55 • [4]
Kedves meli001 (és gigi0011972:)
Elég szomorú az, hogy egy ilyen nagyszerű dal (és Kiss Gábor többi csodálatos dala) nem tud a mai érdekközponttú médiában érdemeihez méltóan érvényesülni. Hidd el, ez nem a producerek hibája.
Igazából itt most nem azon volt a hangsúly, hogy Nikolas befutott vagy sem, hanem az elintézési módon.
Üdv.
Virág
meli001 2010.09.02. 17:19 • [3]
Hát ez a cikk nagyon BŰZLIK!
Úgy néz ki, hogy most hogy sikere van gyorsan leközölnek egy cikket, miszerint már eddig is milyen befutott volt Nikolas, hála a producereknek. Ez olyan mintha a lottóhúzás után odamennék az Szrt.-hez hogy de bocs az ötös főnyeremény az enyém, mert én már két hete ide felírtam a noteszembe a nyertes számokat.
Milyen vadonatúj szám ez?? Akkor miért lett már 4 hónapja föltéve a Youtube-ra?
Az hogy ezzel nem lett sikeres, kedves producerek, az az önök lelkén szárad, és nem a tehetségén múlt! Én azt mondom, most van a jó helyen.
Nem Nikolasnak kellene őket kárpótolni, hanem fordtva.

Kedves Virag216, itt is összefutunk? :-)
Üdv: gigi0011972
Virag216 2010.08.30. 19:57 • [2]
Tényleg nagyon jó ez a dal! Köszönjük, Kiss Gábor és Major Eszter! "Köszönet mindenért"...Ugye, Nikolas? :)))
neri 2010.08.30. 10:46 • [1]
Az nem fért bele a cikkbe, hogy kizárólagos szerződése is van Nikolasnak és ennek ellenére van az X-Faktorban?
Az "ifjú tehetség" egy "kicsit" hálátlan nemigaz?
lap teteje
További oldalak «« 12
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás » próbaterem [2024.05.23.]
SÜRGŐS HITELEK hangszer [2024.05.22.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
Április utolsó napja idén...

Lara Fabian ismét elvarázsolta Budapestet - képek
Lara Fabian, a világhírű énekesnő...

Megnéztük a The Show - a Tribute to ABBA műsorát - képekkel
Mefisztóland a Katonában
Gunson innen, Gunson túl
Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
beszámolók még