2024. április 28. | vasárnap | Valéria nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A hegy a városba költözik: Fridge Fesztivál a Felvonulási téren

4 napos zenei fesztivál 2 helyszínen nagyobb snowboard- és sí világsztárok egy 34 méter magas ugratón. Mindez Budapest szívében, a Felvonulási téren. Roni Size feat MC Jakes, DUB FX and Cade, Tankcsapda, Parov Stelar Band, Grandmaster...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.11.03.
Utolsó hozzászólás: 2010.11.03.
Hozzászólások: [3.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Sziszi74 2010.11.03. 14:32 • [3]
egy késö öszi fesztivál,ami bevezeti számunkra a telet...végre egy kreativ ötlet...direkt rakták kb erre a dárumra sztem a szervezök,meg sem fordult a fejükben,hogy hószakadás lesz majd:)megoldják ök azt szépen mesterségesen,hogy a rámpán tökéletes ugrásokat lássunk majd:)szerencsére a zenei izlésemet is teljesen fedi a pénteki lup:)csak még azt nem tudom hogy birom ki kora délutántol másnap hajnalig:)bááár ha az italárakra tekintek,lesz miböl tankolgatni:)
horihe 2010.11.03. 13:40 • [2]
Én is örülök, hogy végre élőben is láthatok majd ilyen eseményt, de én a napi jegy árának is nagyon örülök. Jól lettek összerakva a lineupok, örülök, hogy végre nem kusza szervezést kapunk. Zabielához méltó neveket raktak egy estére, szóval mi biztos ott leszünk, ennyi pénzér ilyen felhozatalt nem igen kaptunk mostanság. Csak aszt nem értem, hogy miért rakták ilyen korai dátumra, hiszen a síelőknek nem lesz optimális időjárásuk szerintem. De javítsatok ki, ha valamit roszul látok :)
sajtang 2010.11.03. 13:34 • [1]
Hatalmas partyzánkodás lesz.... már csak 7500 a hetijegy... szerintem ennyiért a hülyének is megéri ennyi sztárfellépővel, mármint azoknak a "hülyéknek" akik szeretik ezeket a fellépőket, zenéket.
Én mondjuk a neves riderek és a látványos verseny miatt megyek oda... Imádom a nagy ugrásokat, legszívesebben én is ott röpködnék, miközben alattam Roni Size pörget egy lemezt épp. Mennyei lehet.. :)
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még