2024. június 5. | szerda | Fatime nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Magyar

Hooligans Fórum

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a fórumon! Itt feltehetitek a kérdéseiteket a zenekar tagjainak, valamint...

Témaindítás: 2006.10.13.
Utolsó hozzászólás: 2007.07.14.
Hozzászólások: [258.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Kingaaaa 2007.01.19. 21:11 • [148]
HOOLIGANS 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
2007.01.19. 18:20 • [147]
Kedves Bizso!
Kérlek tiszteld mások zenei izlését és ne nézz le valakit azért, mert nem tini, vagy éppen nem szereti a Hooligans zenéjét.Te is tudod, hogy a véleményét mindenki szabadon elmondhatja, és rávilágíthat egy - két olyan objektív szempontra, amit talán nem vesznek észre mások...Ez nem feltétlenül rosszindulat, ettől még tisztelhetek másokat...
És semmi bajom a Huligensz funokkal, csupán elmondtam, hogy egy rakás fos amit művelnek, és ettől még istenítheted őket...Egy két dolog amit kifejtenék azért...Ezt az együttes egy dolog hajtja csupán, igen jól gondolod: Pénznek hívják.
Nagy ívben szarnak arra,hogy te szereted vagy utálod őket...Időnként összedobnak egy Cd-t, amire sírva fakadnak a gimis csajok, és elvan intézve minden...Jó sok kiscsaj szerelmes beléjük, ezért folyamatosan azt a látszatot kell kelteniük, hogy ők elérhetetlenek...Rock? Ugyan már, ne legyél már butus!! Mások azt mondják, hogy ez rock-zene, és te elhiszed?? Tudod mi ez? Társadalom butító könnyed popzene műanyag rock köntösbe bújtatva...de mégegyszer nem fejteném ki az érveket, amik tökéletesen a Hooligans, és az affélék ellen szólnak, itt nem a hooligans-el van baj, hanem magával a képlettel, amit beszoptok 3 hallgatás után, nem érzitek picit sem ugye?? Ugyanazon az elven működnek, amin a legtöbb fiú banda, csak ők még célul tűzték ki, hogy delériumosnak lenni dicsőség...jól van, kajáljátok csak, igazából csak gratulálni tudok nektek ehhez, meg a felszínes lelkivilágotkhoz, ájlávjú huligensz and megdonálc ja és örülök, hogy van ez a fórum, mert minden egyes rajongót ki tudok oszatni...hogy ez engem minősít? Szerinted nem szarok rá?
Előzmény: bizso • 2007.01.19. 15:42 • [146] • Előzménykövetés 
bizso 2007.01.19. 15:42 • [146]
Kedves hajnaltörés!
Kérlek tiszteld mások zenei izlését és ne nézd le valakit azért mert tini vagy éppen szereti a Hooligans zenéjét.
Te is tudod, hogy mindenki azt a zenét hallgatja, amit a legjobban kedvel és ha valakinek - több ezren vannak ilyenek - ez a Hooligans, akkor élvezze ezt a zenét, hisz ebből még nem volt baj ...
A zene legyen veletek! Éljen a Hooligans és minden zenei formáció!
2007.01.19. 15:29 • [145]
Nos, igen, ezt komolyan gondoltam...Először is: leszarom, hogy nem jól írtam a szöveget, nagyon ügyes vagy, hogy így megjegyezted, ez téged minősít: naív tini vagy, aki vágyik a megértésre, még szerencséd, hogy ez a komoly rockbanda tudja, hogy min mész keresztül, értem ezalatt a pattanásoktól való megszabadulást, valamint az első komoly vérzéseket odalent...szóval, nekem te csak ne ajájjá semmit, köszi...A Guns'N'Roses teljesen más tészta, nem kéne talán egy súlycsoportba venni ezekkel szerintem, mert ez is téged minősít...Azon, hogy Endi vezetni tanul az a röhej, hogy Endi vezetni tanulására a kutya sem kíváncsi...Mit tett ő le az asztalra, hogy máris érdekesnek minősül egy televíziós műsorban?Szerintem nem sokat, de mindegy...Ennyi erővel benne lehetne az is a tv.ben, hogy tegnap sikeresen leszűrtem a tésztát vacsora előtt, izgi mi?Ha már valaki "zenél" próbáljon meg úgy zenélni, hogy annak legyen mondanivalója, értelme, mélysége, ne pedig ilyen sekélyes ótvar muzsikával próbáljon a banda meggazdagodni...ami persze a legjobb indulatom szerint is ócska Pop/Disco zene hatásvadász Rock-nak álcázva nyálas Festett hajú tudatlan playboy-pasasokkal, akik próbálják azt a látszatot kelteni, hogy érzékeny fiúk, akik még ha vadak is, vágynak egy igazi szerelemre/ na ez a szégyen kistáska nem a Kiszeltündi...(ő legalább Őszinte)
Előzmény: HooliStichy • 2007.01.18. 17:45 • [144] • Előzménykövetés 
HooliStichy 2007.01.18. 17:45 • [144]
Ezt komolyan gondoltad?? Először is. Nem jól írtad a szöveget. "Vad a szívem, hát így fogadj el, és ha néha tévútra visz majd a vér, ez a rossz fiú tudd hazatér. Másodszor. Diszkó zene??? Na ne!!!! Ha te ezt most józan állapotodban írtad, akkor nagyon nagy tévedésbe vagy. A diszkó az egy teljesen más műfaj!!!! Nézz utána, ha nem hiszel nekem! És miért ne lenne rock? Mert Csipa nem hörög és ordibál benne, hanem énekel? Ha ilyeneket írsz róla, akkor biztos nem hallottál tőlük egy albumot se. Ajánlom neked tőlük: Tedd el, Legyen valami, Haverom a szádban, Várok rád, Paradicsom, Megteszem, Hotel mámor, Meleg vonat, Vírus, Tele van a zsák és még sorolhatnám. Rengeteg nagyon jó számuk van. Attól, h vannak lassabb számaik, akkor már nem is rock? Ezek szerint a Guns'N'Roses se rock?? És akkor harmadszorra. Endi vezetni tanul. Ezen mi a röhej? És ha nem szereted akkor kapcsoldd el a tv-t, vagy a rádiót. Ennyi! És nem kell írogatni, h szerinted mennyire sz*r meg stb, mert ez csak téged minősít.
Előzmény: • 2007.01.17. 20:45 • [143] • Előzménykövetés 
2007.01.17. 20:45 • [143]
Na, csak annyit, hogy borzasztóak vagytok, remélem ezt olvassa valamelyik huligenszes bandatag...Teljesen gáz amit műveltek, de inkább vicces...szerintetek ki veszi be ezeket a rossz dumákat? mikor meghallom véletlenül a rádióba a zenéteket, én szégyellem magam...Vad a szíved, igazi rosszfiú vagy...de hadd kérdezzem már meg, honnan az ötlet, hogy Rock címén adjátok el ezeket a diszkó zenéket? Azér mer van egy két pirszing a fejetekbe, meg tetkótok van nem jelenti azt,hogy igazi örökifjú lázadók vagytok...ez nem laza...ez nyálas...sőt buzis...demég ehhez hozzájön az ertéelklubbos imázs amint láthattuk a reflektor magainban, Endi vezetni tanul:):) ne röhögtessél már...
Előzmény: citrom00 • 2007.01.17. 10:11 • [142] • Előzménykövetés 
citrom00 2007.01.17. 10:11 • [142]
Ördögh, de mit kerestek debrecenben?Mit csináltak?Hogy nézett ki a csj?
Kingaaaa 2007.01.15. 19:50 • [141]
Hát azok reménykedhetnek......
Ördögh 2007.01.15. 19:17 • [140]
Örülök, hogy nem ráz meg titeket túlságosan, engem sem, csak gondoltam vannak akik még reménykednek!
Kingaaaa 2007.01.10. 15:17 • [139]
Hát nekem nem szörnyű ez a hír...:):)
lap teteje
További oldalak «« (1-10) 1112 13 14 15 16 17 18 19 20(21-26) »»
SÜRGŐS HITELEK zenész » dobos/ütős [2024.05.28.]
Alacsony kamatozású gyorshitel mindenkin egyéb [2024.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Először koncertezett Magyarországon a Jelusick
Végre, a stílus kedvelőinek örömére...

Hibátlan klubkoncertet adott Marco Mendoza
Újra ellátogatott hozzánk Marco Mendoza és ismét...

30 másodperc kilövésig - Jared Leto ismét elvarázsolt minket 
Dimash nagykoncert Budapesten
Horváth Tomi kilencedik Budapest Parkos koncertjén jártunk
Éjszakai bevetésen jártunk a Totális Metállal - képriport
A bíbor legmélyebb árnyalata - Glenn Hughes (nap)szemüvegén át
beszámolók még