2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Mi volt a gond Ádok Zoli produkciójával? - mondd el a véleményed!

Mint megírtuk nem sikerült a szombati, moszkvai Eurovíziós Döntőbe jutnia a magyar résztvevőnek. Ádok Zoli nem jutott túl a csütörtöki, második elődöntőből a fináléba, ahol pedig –szinte- csak kelet-európai nemzetek...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.05.15.
Utolsó hozzászólás: 2009.05.22.
Hozzászólások: [8.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Light 2009.05.22. 19:57 • [8]
Alig van, aki azt írta már le végre, hogy a szám dögunalom volt, és nem feltétlenül az Ádok gyerek hibája ez az egész. És miért nem a Karsai Zita csinálta a koreográfiát? Miért az a Timi nevű noname csaj, életemben nem hallottam róla! Ez úgy volt elb.....intva, ahogy kellett! Nemcsak ők hibásak, hanem mindenki, aki résztvett a produkcióban! http://href.hu/x/90q8
kripcsi 2009.05.21. 11:38 • [7]
háát többször visszanéztem, hallgattam, de bántóan hamis volt szegény :((. Nem tudom, ki találta ki ezt a koreográfiát, de ilyen ugribugri közben pontosan eltalálni a hangokat ... A két vokalista srác olyan szinten volt a periférián, mint akik nem is a produkció részei. A lányok persze szépek voltak, bár elég fura látvány volt, hogy Zita becsusszant Zoli lábai közé és erotikusan simogatta. Túl erős volt a szexualitás megjelenése, ráadásul hiteltelen. Na mindegy. Az egyik kereskedelmi csatorna tegnap táncos-énekesként konferálta fel Zolit, és ez így helyes. De azért egy dalversenyre énekest lenne célszerű küldeni :((. Talán legközelebb :((.
vanessza77 2009.05.19. 01:22 • [6]
ja és rá jötte valamire : minnél tehetségtelenebb valaki annál többet forogatják a médiában, annál több lehetőséget adnak neki.. mert így a neve nem a tehetsége alapján lesz ismert hanem a közbeszéd alapján...ádok zoli neve ki a csillagszületikből is úgy esett ki mint a pinty, az összes elektronikus és irott médiában oda került. és ez volt a cél...
vanessza77 2009.05.19. 01:05 • [5]
javaslom jővőre is ádok zoli induljon. márkkal, és barbival énekeljen, de csatlakozhat hozzájuk a notenx zenekar is kiséretként...erre az időszakra az MSZP kormány rendeletet adjon ki hogy tóth vera király linda caramel emilió zséda gáspár laci eltiltva legyenek az énekléstől...
drszabados 2009.05.18. 23:21 • [4]
..hát én sem csodálkozom, hogy a "futottak még" kategóriáig jutott el csak..........
Holle Anyó 2009.05.18. 11:14 • [3]
Unalmas, monoton, (ismét) rosszul megválasztott produkció volt a Moszkvába kiküldött versenydalunk... Nem volt benne semmi ütős, semmi egyéni, semmi trendi, semmi magyar - szóval nem kell csodálkozni, hogy a döntőben senki nem akarta újra hallani...
c.aniko 2009.05.15. 12:51 • [2]
...én meg egyáltalán nem örülök! ez egy gagyi műanyag izé volt! + hamis is!!!
pais 2009.05.15. 11:59 • [1]
Én például örülök, hogy végre egy kicsit más műfajban is megmutattuk magunkat, mint az elmúlt években. A tegnapi előadás persze nem volt tökéletes, de ha az lett volna, vélhetően az is kevés a döntőhőz. Szerintem vannak olyan számok, amik egyszerűen nem hatnak úgy élőben, és úgy gondolom hogy a tavalyi és idei magyar versenydalra is igaz ez, míg eközben itt van például az idei mezőnyből az ukrán csaj, vagy ilyen volt 2007-ben rúzsa magdi is, akikről nem sok szó esett, amikor kiderült hogy milyen számmal fognak versenyezni, aztán amikor élőben színpadra álltak, kiderült hogy mekkora nagy tartalékok voltak még ebben a dalban. Nagyon siránkozni azért nem kell, tudjuk hogy a magyar könnyűzene milyen silány színvonalú, és úgy gondolom ebben a tekintetben ádok zolival még felül is voltunk reprezentálva. Ráadásul addig kár is felelősöket keresni, amíg fel nem tesszük a kérdést: tényleg mindent megtettünk, hogy a lehető legmegfelelőbb versenyző és dal menjen ki moszkvába? Nem. Nem kerestük meg és kértük fel a legképzettebb és piacképesebb magyar énekest/együttest (én mondjuk király lindát és a the moog-ot sorolnám ide), nem kértünk fel befutott és elismert külföldi zeneszerzőt, hogy írjon 1 nagyon erős dalt csak erre az alkalomra, nem fektettünk bele pénzt, hogy aztán promotáljuk az így megszületett dalt egész európában. Persze tudom hogy idealista vagyok, de akik komolyan gondolják ezt az egészet, azok így csinálják.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még