2024. április 25. | csütörtök | Márk nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Szerintetek ők a világ legnépszerűbb énekesnői, de ki a legeslegjobb?

Olvasóinkat hívtuk, hogy jelöljék meg, szerintük ki a világon a legnépszerűbb énekesnő. Megígértük, hogy a végére 15 név közül kerül majd ki a győztes. Íme a 15 legtöbb szavazatot kapott énekesnő.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.31.
Utolsó hozzászólás: 2009.11.11.
Hozzászólások: [21.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

maisegy 2009.11.11. 16:40 • [21]
Ez biztos hogy igy van az egyik legrosszabb emberi tulajdonság az előítéletesség...
de ez a média hibája, így állítják be őket számunkra...sajnos...
El Mexicano 2009.11.05. 19:06 • [20]
battamelinda: Szerintem teljesen szubjektív, hogy kinek ki kedves. Nekem is Csepregi Éva és a Neoton volt a kedvencem kamaszkoromban, és szerintem egyike azon kevés magyar énekeseknek, akiket sztárnak lehetne nevezni. Csak azóta eltelt 20 év és sokminden megváltozott. Viszont azzal az állításoddal, hogy "mégsem mondok róluk semmi rosszat, pedig valljuk be, lehetne egy s mást", máris mondtál és ellentmondtál önmagadnak, tehát vannak előítéleteid. Csak példaként, én találkoztam Thalíával, és egyáltalán nem nagyképű, nem beképzelt, hanem teljesen egyszerű, szerény és kedves. Amiket terjesztenek róla a szennylapok, az hazugság. Így is hozzá lehet állni a kérdéshez. Mi ebből a tanulság? Nem kell mindent elhinni és komolyan venni, mindenki saját maga tapasztalja meg, hogy ki milyen (pl. miután hallott tőle már egynél több számot), és azután ítélkezzen. Őszintén, kezdetben én is ilyen voltam, pl. utáltam Thalíát, mert elhittem azt a sok hazugságot, amit terjesztettek róla. Amikor megismertem, óriási kellemes csalódás ért, és egyúttal ez volt számomra a lecke, hogy nem szabad engedni az előítéleteknek. Akkor ezt megtanultam és azóta így gondolkozom. Elnézést a hosszú üzenetért.
toromon 2009.11.05. 14:02 • [19]
Kedves Bata Melinda! Találkoztam már pár énekesnővel. Nem tudnék választani, hogy Király Linda, Rúzsa Magdi vagy Bangó Margit kedvesebb. :) Csepregi Éváról még nincs élményem. :(
CSV 2009.11.05. 13:55 • [18]
Csütörtök 13.54 és már nem lehet szavazni????? Csütörtök éjfél volt a kiírás...Ez aztán a megbizhatóság!
battamelinda 2009.11.04. 15:56 • [17]
Figyeljetek már ide! Én már ezt nem bírom! Hány évesek vagytok? 10? Kb. úgy viselkedtek, mint egy taknyos gyerek! Miért nem lehet tiszteletben tartani a másik véleményét, zenei ízlését? És legfőképpen miért kell pocskondiázni egy sikeres énekesnőt? Nekem nagy kedvencem Csepregi Éva és a Neoton. Én ezen nőttem fel! Nem szeretem a Szandit, a Thaliat, meg Madonnát, mégsem mondok róluk semmi rosszat. Pedig valljuk be, lehetne egy s mást! Ti, akik rosszat mondtok Csepiről, abszolút nem is ismeritek őt! Nincs még egy ilyen kedves, aranyos énekesnő, mint ő! Ő nem szállt el a sikertől! Nem úgy viselkedik a rajongóival, mint a többi nagyképű előadó. Féltékenyek vagytok rá, irigykedtek, azért mondtok ilyeneket! Úgyhogy megköszönném, ha FELNŐNÉTEK, és tiszteletben tartanátok egymás ízlését! Mindenki szavazzon a kedvencére, a másik döntését, pedig ne piszkálja! Győzzön a jobbik!!!!!
HAJRÁ CSEPI!!!!!!!!!!!!!!
bizso 2009.11.02. 19:41 • [16]
Elindult a szavazás. Klikk a www.zene.hu címre és voksolj!
Előzmény: El Mexicano • 2009.11.02. 19:01 • [15] • Előzménykövetés 
El Mexicano 2009.11.02. 19:01 • [15]
Azt hiszem teljes mértékben egyetértünk, főleg ebben:

"A rádiók zeneszerkesztői csak azt az igényt próbálják meg kielégíteni amt ők szerintük népszerű. Jobban mondva amit ők szeretnek ill. ismernek esetleg meg van a gyűjteményükbe."

És én pontosan ezt nem tartom fairnek. Mert ez nem a közönség ízlését tükrözi, hanem azt az egy emberét, aki a rádióban összeállítja a slágerlistát. És ő mi alapján állítja össze? 1. Ami népszerű az általam említett 3 országban és 2. azok közül is, ami NEKI tetszik. Az összes többi pedig magasról le van tojva. Ez egyenértékű azzal, mintha azt mondanám, hogy X.Y. nem lehet népszerű, mert ÉN nem ismerem. Vagy megfordítva, "ez a 20 legjobb énekes, mert ÉN ezeket ismerem".

Úgy gondolom, hogy akik a zenei műsorokat, "kívánságlistákat" szerkesztik, valahogy túl kellene már lépniük azon, hogy van 20-30 szám, amiből lehet válogatni ("választékos zene" címszó alatt, persze), és a többi? "Hát azt én nem ismerem". S ezzel úgy érzem, hogy azt a rengeteg tehetséges zenészt, énekest, aki még van a világon, ezzel diszkriminálják. Nem az lenne a lényeg, hogy kicsoda, hogy hívják és hol szerepelt, hanem az, hogy JÓ-E A ZENE, amit játszik. De sajnos nálunk az előítéletek és a sztereotípiák, valamint az amerikaiak majmolása sokkal erősebben érvényesülnek, mint maga a zenei szakma.
Előzmény: imi60 • 2009.11.02. 10:30 • [13] • Előzménykövetés 
Melinda 76 2009.11.02. 10:50 • [14]
Nekem mindegy mit jellemez a szavazásom, de én is Csepregi Évára szavazok. Hajrá Csepi.
Előzmény: imi60 • 2009.11.02. 10:30 • [13] • Előzménykövetés 
imi60 2009.11.02. 10:30 • [13]
Tévedésbe vagytok, nem LENNE muszáj !!!!
De baromira ritkán hallani francia . olasz, spanyol előadókat a rádióba ill. a kívánságműsorokban. Ha lehet hallani akkor is csak pár előadót. Kb. 10 nem több.
A rádiók zeneszerkesztői csak azt az igényt próbálják meg kielégíteni amt ők szerintük népszerű. Jobban mondva amit ők szeretnek ill. ismernek esetleg meg van a gyűjteményükbe.
Érdekes módon itt még nem hallottam Laura Pausini számot eladott vagy 40 millió cd-t, meg tudott tölteni egy San Siro stadiont, Lara Fabiantől mindössze egy számot ismernek. Mindkettő énekel a világ legjobb énekeseivel duetteket pl. Andrea Bocelli ill. Pavarotti de itt abszolút ismeretlenek. Túl kéne már azon lépni , hogy egy magyar legyen a világ kegnépszerűbb énekesnője mert ez így TRAGIKOMIKUS és 100%-osan jellemzi a "zenei " életet nálunk.
Előzmény: El Mexicano • 2009.11.01. 13:53 • [6] • Előzménykövetés 
kriszti69 2009.11.02. 09:51 • [12]
CSEPREGI ÉVA!!!!!!!!!!!! TOVÁBBRA IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lap teteje
További oldalak 1 2 3 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még