2025. május 28. | szerda | Emil, Csanád nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
 
Kapcsolódó cikkek
Dupla Tankcsapda a Pecsában
A Tankcsapda a CLS csapatát erősíti
Márcus 31-től indul a Tankcsapda - turné
Nem kell semmi – készül az új Tankcsapda klip
Államilag hitelesített zenei díjakat adnak át
Tank You
A Tankcsapda megkapta, amire várt !
Képgalériák
Tankcsapda a Kisstadionban
Kapcsolódó Kiadványok
Tankcsapda: Mindenki vár valamit
Kapcsolatok
Tankcsapda
Kapcsolódó események
Tankcsapda + Black Out
[2006. május 27.
szombat 20:00]

Teltházas zúzda a Tankcsapda koncertjén

A Kisstadionban frenetikus koncertet adott a 17 éves együttes.

Teltházas zúzda előtt mutatta be új lemezét múlt szombaton a Tankcsapda! A zenekar 17 év után hódította meg hazánk második legnagyobb szabadtéri stadionját: a Tankcsapda történetének legnagyobb méretű koncertjéről beszélhetünk, hiszen mind hangzásban, mind látványban monumentális technikát felvonultató koncertnek lehetett részese a Kisstadionba kilátogató közönségnek.

212 fős technikai stáb készítette elő a 100.000 Watt hangteljesítményű, látványban 350 db színváltós altman lámpa és 60 db robotlámpa, valamint 16 db vezérelt lángoszlopot, ledfalakkal és egyéb vizuális látvánnyal kiegészült technikát. A Tankcsapda ezen a koncerten mutatta be vadonatúj ‘MIndenki Vár Valamit’ címre hallgató albumának anyagát, de ezen kívül a banda lassan két évtizedes múltjának legnagyobb sikerei is hallhatóak voltak az est folyamán.

A közönség hihetetlen lelkesedéssel tombolta végig a több mint két órás koncertet, az ülő helyekről szinte mindenki a küzdőtéri zúzdát célozta meg, ahol óriási hangulatot alakított ki a rajongótábor. A folyamatos pogót egyedül az akusztikus zenei blokk szakította meg, ahol Lukács Laci egy szál gitárral lépett a színpadra.

A frenetikus hangulatú koncertet egy zártkörű aranylemezátadó zárt, ahol a Tankcsapda legutóbbi – alig 4 hete boltokba került – nagylemeze után vehette át az aranylemezeket egy igazi Tankcsapda tortával körítve.

(CLS)

[2006.05.31.]

Megosztom:

Szólj hozzá! (Ehhez be kell lépned)
lap teteje
 
gabriella szolgáltatás [2025.05.27.]
gazda szolgáltatás [2025.05.27.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Jubileumot ünnepeltek a Madách Színházban - képriport
Másfél év alatt több mint 100-szor...

Egy év után újra megnéztük a Triászt a Barba Negrában
Kihagytunk egy évet a Triász...

“Néhány óra múlva egy új világban ér földet.”: Utoljára szólt Sidivel a Tankcsapda
Bemutatták "Mágus - 1920: A káprázat születése" musical showt - képriport
Autó, halál, Behemoth, örök élet, és egy anya szavai - csodálatos este Anneke Van Giersbergennel az A38 hajón
Gothikus húsvét vasárnap a Barba Negraban
Henrik Freischlader újra az Analóg Music Hallban lépett fel - megnéztük
beszámolók még